Revize požárních klapek – Morava

Revize požárních klapek je v oblasti Morava velmi důležitá záležitostí. Tyto klapy jsou totiž klíčovým prvkem při ochraně budov před požárem.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Montáž a servis klimatizačního zařízení, čištěnía servis vzduchotechniky, dodávka a montáž tepelných čerpadel. Revize a servis požárních klapek. Řešení problematiky také v případě vzduchotechniky. Dodávka a montáž digestoří.

Poslat poptávku klimaspol.eu 549 215 341

Nabídka komplexního zajištění v oblastí BOZP a PO. Kontroly, revize, opravy hasících přístrojů, hydrantů a požárních klapek. Prodej bezpečnostního značení, PHP. Zastoupení u HZS, OIBP, KHS.Poskytujeme také služby a odbornou pomoc autorizovaných osob při zajišťování povinností vyplývajících ze…

Poslat poptávku lapofire.cz 545 210 491

Perspekta,spol. s r.o. Nabídka komplexních služeb pro hasiče, požární ochrana, hasicí prostředky, požární výstroje, výzbroje a pracovní nářadí pro hasiče. SERVIS - komplexní služby PO a BOZP.

Poslat poptávku perspekta.cz 737 038 857

Nabízíme komplexní služby pro hasiče, požární ochranu, hasicí prostředky, požární výstroj, výzbroj a pracovní nářadí. Dodáváme hlásiče, detektory, svítilny, radiostanice, žebříky, lana, můstky, háky, opasky, armatury, rozdělovače, sací koše, ventilátory, vysoušeče a další.

Poslat poptávku perspekta.cz 733 122 144

Nabízíme zpracování dokumentace a poradenskou činnost PO. Dále revize hasících přístrojů, požárních klapek, prodej hasících přístrojů a hydrantové systémy. Provádíme i aplikaci požárních nátěrů, ucpávek, instalaci požárních uzávěrů a hydrantů.

Poslat poptávku profire.cz 577 663 888

Nákup, prodej, projekční činnost i montážní a servisní práce klimatizačních, chladících jednotek, tepelných čerpadel a vzduchotechnických zařízení. Vypracujeme nabídku, projekt i vlastní realizaci s uvedením do provozu. Revize, montáž a opravy protipožárních klapek.

Poslat poptávku kmoklima.cz 596 237 378

Poskytuji odborné poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Dále se zabývám prodejem i revizemi hasicích přístrojů, hydrantů, CO2 lahví, protipožárních nátěrů a klapek.

Poslat poptávku zbornikpetr.cz 558 736 586

Revize požárních klapek v lokalitě Morava – detailní popis

Jejich pravidelná kontrola a údržba je nezbytná pro zajištění bezpečnosti a ochrany majetku. Pokud se vyskytnou problémy s požárními klapkami, může to mít fatální následky. Proto je nutné zajistit, aby revize požárních klapek byla prováděna pravidelně a důkladně. V oblasti Morava je k dispozici řada odborníků, kteří se na revizi požárních klapek specializují a jsou schopni zajistit kvalitní a spolehlivou službu.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.