Revize lešení – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1HROMEK s.r.o.-prodej žebříků a lešení

4.4
★★★★★
★★★★★
(10)
Brněnské náměstí…, Hodonín
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Nabízíme prodej žebříků hliníkových, teleskopických, dřevěných v profi i hobby řadě (také žebříky na míru). Schůdky pro domácnost i firmy jak jednostranné tak oboustranné. Pro práci ve výškách nabízíme hliníkové a ocelové lešení - pojízdné, rámové ,trubkové, fasádní, také žebříkové lešení a…

2HOMER STAV, s.r.o.

kompletní Stavební práce od A do Z, stavba rodinných domů, výstavba inteligentních domů, realizace dřevostaveb, tvorba tesařských prací, revize a elektroinstalace, rozvod chytré elektroinstalace, montáž a demontáž lešení, či kompletní montáž lešení.

3MIXA spol. s r.o.

Od roku 1996 nabízíme všem zákazníkům rozsáhlý soubor pomůcek pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou, zajištujících její bezpečné a pohodlné provádění. Tato technika je určena jak pro průmyslové firmy, stavebnictví, obchody, živnosti, úřady tak i pro domácnosti a hobby aktivity.

4Zemborski Marcel

Provádíme montáže a údržbu elektroinstalace, revize elektrozařízení a hromosvodů, instalace elektronických zabezpečovacích a kamerových systémů. Půjčujeme lešení.

5VIJAMONTI, spol. s r.o.

Oldřichovice 592 , Třinec
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Společnost zaměřená na stavební, zámečnické, klempířské, lešenářské práce, zateplování budov, opravy, rekonstrukce a revize strojů i zařízení a povrchové úpravy kovů. Dále také tepelné, chladové, zvukové izolace a tryskání kovových i nekovových zařízení.

6Kondělka Jakub- Prodej lešení1 pobočka

Palkovice 54, Palkovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej, revize i servis žebříků a montáž výstupových či vstupových žebříkových systémů. Revize a prodej lešení.

7Kopřivová Martina

Tísek 122, Tísek Bezdlužná

Půjčovna, montáž, servis, revize výtahu Geda, pronájem lešení.


Firmy v dalších lokalitách


Revize lešení v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Revize lešení najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.