Revize elektrotechniky – Morava

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1REMA-pro, s.r.o.

Pohybujeme se v oblasti silnoproudé elektrotechniky, automatizaci, výrobě a instalaci rozváděčů. Nabízíme výrobky včetně dodávky a montáže. Klientům zajišťujeme plnohodnotný servis. Naše výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, sami dbáme na to, abychom odvedli dobrou službu a stali se…

2Ing. Karol Hečko

Revize, opravy a montáže elektrických zařízení do 1000 V. Organizace odborných školení a zkoušek elektrotechniků.

3DORMAT elektrotechnika s.r.o.

Kostelní 3318/2f, Kravaře
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Dormat Elektrotechnika s.r.o. je firma zabývající je především realizací elektrorozvodů v bytových a rodinných domech na území celého Moravskoslezského kraje. Naše historie sahá do roku 1998 a v současné podobě firma funguje od roku 2003. Svým zákazníkům nabízíme veškeré elektroinstalační práce.…

4TRIMR s.r.o.

Naše společnost, která byla založena roku 1991 je velkým dodavatele slaboproudé i silnoproudé elektrotechniky na klíč. Zajišťujeme kompletní dodávky na klíč- od projektu po realizaci. Zajišťujeme také měření a regulace kotelen, návrh a realizaci inteligentních systémů.

5ELDING, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou označovací techniky pro elektrotechniky a elektro montáže.

6Kuchta Róbert

Nabízíme projektování, montáž, revize a servis slaboproudé a silnoproudé elektrotechniky a instalujeme kamerové systémy a zabezpečovací zařízení.

7ARSEL, spol. s r.o.

Nabízíme montáže a revize slaboproudé i silnoproudé elektrotechniky.

8Pařil Miroslav

Provádíme opravy a servis průmyslové elektroniky i elektrotechniky se zaměřením na CNC elektroniku, solární měniče, audio techniku či mikroelektroniku.

9Ludvík Straka

Lesní 3295, Hodonín Bezdlužná

Naším oborem je provádění revizí elektrických zařízení. Poskytování poradenství v oboru silnoproudá elektrotechnika.

10Schneider Petr - elektrorevize

Rejskova 48, Olomouc Bezdlužná

Provádění revizí elektrických zařízení, hromosvodů a ručního nářadí z vyhlášky 50/78 Sb. Dále i poskytování poradenství a přezkušování elektrotechniky.


Firmy v dalších lokalitách


Revize elektrotechniky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Revize elektrotechniky najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.