Revize činžovních domů – Morava

Revize činžovních domů v oblasti Morava je důležitým krokem k zajištění bezpečnosti a pohodlí obyvatel. Díky pravidelné revizi se odhalí případné nedostatky a problémy, které je třeba co nejdříve řešit.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1OKNOSTAV CZ, s.r.o.

Špalkova 49, Bludov Bezdlužná

Firma se zaměřuje na stavební práce zajištující kompletní revitalizace rekonstrukcí panelových činžovních, rodinných domů a průmyslových objektů včetně fasád a zateplení budov, kompletní dodávky a výměny oken, dveří a jejich příslušenství. Nabízíme PVC, hliníková a dřevěná okna a dveře.

2Control GAS, spol. s r.o.

Provozní a výchozí revize plynových i tlakových zařízení, rodinných a činžovních domů, kotelen, průmyslových pecí či plynovodů.

3Bako Ivan - stavební práce

Stavební a projektová činnost. Stavba z cihelných materiálů. Zateplení, opravy a nátěry fasád, balkonů a teras. Zednické práce, rekonstrukce rodinných a činžovních domů, bytů i bytových jader a koupelen. Okna, dveře a parapety značky REHAU i lité anhydritové podlahy, obklady a dlažby, omítky.…


Firmy v dalších lokalitách


Revize činžovních domů v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava je mnoho činžovních domů, které potřebují pravidelnou revizi, aby byly v dobrém stavu a aby se minimalizovaly rizika pro obyvatele. Revize činžovních domů v oblasti Morava je prováděna odborníky s dlouholetou praxí a zkušenostmi v oboru. Tyto revize jsou nezbytné pro zajištění bezpečnosti a pohodlí obyvatel a pro zachování hodnoty nemovitostí. Pokud hledáte spolehlivou firmu, která se specializuje na revizi činžovních domů v oblasti Morava, obraťte se na naše profesionály.