Revize činžovních domů – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1KUČERA + GREGOVSKÝ, s.r.o. - Vodoinstalační, topenářské a plynařské práce

Polní 2818/7, Přerov
Dnes už má zavřeno

Nabízíme vodoinstalační, topenářské a plynařské práce. Montáž vody, topení, plynu, kanalizace. Hravě si poradíme s dodávkou a kompletací zařizovacích předmětů, např. umyvadlo, vana, výtokové baterie, WC, atd. Dále poskytujeme revize plynu. Služby provádíme jak v rodinných domech a novostavbách,…

2OKNOSTAV CZ, s.r.o.

Špalkova 49, Bludov Bezdlužná

Firma se zaměřuje na stavební práce zajištující kompletní revitalizace rekonstrukcí panelových činžovních, rodinných domů a průmyslových objektů včetně fasád a zateplení budov, kompletní dodávky a výměny oken, dveří a jejich příslušenství. Nabízíme PVC, hliníková a dřevěná okna a dveře.

3Control GAS, spol. s r.o.

Provozní a výchozí revize plynových i tlakových zařízení, rodinných a činžovních domů, kotelen, průmyslových pecí či plynovodů.

4Bako Ivan - stavební práce

Stavební a projektová činnost. Stavba z cihelných materiálů. Zateplení, opravy a nátěry fasád, balkonů a teras. Zednické práce, rekonstrukce rodinných a činžovních domů, bytů i bytových jader a koupelen. Okna, dveře a parapety značky REHAU i lité anhydritové podlahy, obklady a dlažby, omítky.…


Firmy v dalších lokalitách


Revize činžovních domů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Revize činžovních domů najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.