Renovace koženkového čalounění – Morava

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Divano – na míru s.r.o.

Zabýváme se renovací čalouněného nábytku. Především sedacích souprav, křesel, čalouněných postelí, kuchyňských židlí, lavic, polstrování zahradního nábytku apod. za použití novodobých i klasických materiálů. Zároveň vyrábíme nové sedací soupravy dle přání zákazníka. Specializujeme se na výrobu

2Lenka Lecianová - čalounictví Lecián

Šardice 17, Šardice Bezdlužná

Zabýváme se renovací veškerého čalounění.Pracujeme i s Vámi dodaným materiálem. Také nabízíme široký sortiment tkanin, syntetických kůží a kůží.

3JANYŠKOVÁ s.r.o.

Bludovice 91, Nový Jičín
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Poskytování služeb v oblasti čalounění a renovace sedadel ve zdravotnictví, v dopravě- vlakové sedadla, renovujeme křesla k hracím automatům, renovace nábytku do restaurací.

4Vojtek Oldřich

Firma zaměřená na opravy a restaurování novodobého a starožitného nábytku a bytových doplňků - lepení, tmelení, dýhování, povrchové úpravy, opravy zámků, klíčů, pantů i drobné čalounění.

5Slouka David- ČALOUNICTVÍ ORION

3.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Elišky Krásnohorské…, Havířov Bezdlužná

Nabízím čalounické práce. Provádím opravy čalounění sedacích souprav, pohovek, taburetů a křesel. Dále nabízím renovace starožitného nábytku a zhotovuji čalounění dveří.

7CHARAMZA ANTONÍN

U Silnice 12/30, Přerov IX-Lýsky…
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

CHARAMZA ANTONÍN, se sídlem U Silnice 12/30, 751 24, Přerov IX-Lýsky-Přerov, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Zemědělský podnikatel - fyzická osoba. Založení v roce 1990. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

8Pachlopník Aleš

Výroba a opravy čalouněného nábytku, opravy auto - moto sedel, renovace starožitného nábytku.

9Brožová Kateřina

Provádíme čalounické práce. Nabízíme opravy a renovace čalouněného i starožitného nábytku. Vyrábíme matrace na míru, dětské polštářky či stavebnice a taburety.

10Pospěch Roman

5.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Osvobození 3000, Kravaře

Výroba a renovace čalouněného nábytku.


Firmy v dalších lokalitách


Renovace koženkového čalounění v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Renovace koženkového čalounění najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.