Renovace kamenných podlah – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1DEMA DEKOR CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Kotkova 710/3, Znojmo Bezdlužná

Dovážíme a prodáváme stroje a produkty na ošetřování a čištění podlahových krytin. Dále se věnujeme prodeji elastických podlahovin, koberců, dřeva a korků, nářadí, nábytkových kluzáků a podložek. Novinky o našich produktech a kontakty naleznete na našich internetových stránkách.

2Kámen - Rotkovský s.r.o.

Renovace a repase teraca včetně lití podlah. Provádění teracových fasád a soklů či kamenických a restaurátorských prací.

3MUF-STAV, s.r.o.

Naší specializací je výstavba domů na klíč, samozřejmě ale zvládneme jakoukoliv jinou stavební činnost, včetně vodovodů, kanalizací, zvelebování zahrad nebo třeba kuchyní a koupelen. Stejně tak nabízíme i výkopové práce a elektroinstalaci.

4Kámen Kvasice

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Osmek 503, Kvasice

Kamenictví, kamenické práce, dodávka a montáž kamene, repase kamene a kamenných dílů, restaurování kamene, řemeslné stavební práce, renovace kamenných schodů, kámen v zahradě, broušení podlah a schodů, renovace křížů a božích muk, obnova písma, pomníků.


Firmy v dalších lokalitách


Renovace kamenných podlah v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Renovace kamenných podlah najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.