Radonové průzkumy – Morava

V oblasti Morava se v poslední době stále více hovoří o radonových průzkumech. Tyto průzkumy jsou důležité pro zjištění přítomnosti radonu v budovách a pro ochranu zdraví lidí.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1DSK plan, spol. s r.o.

Za dvacet let úspěšné činnosti atelier realizoval desítky zajímavých projektů a získal bohaté zkušenosti v navrhování a projektování staveb bytových, průmyslových , občanské vybavenosti ,staveb speciálních a dalších. Hlavní důraz klademe na individuální přístup k naším klientům, vysokou kvalitu…

2Rozehnal Miroslav, Ing.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pustiměř 1, Pustiměř Bezdlužná

Architektonicko stavební kancelář Atelier Rozehnal - Ing. Miroslav Rozehnal zahájila svou činnost v březnu 2001. Specializujeme se na komplexní poskytování služeb našim klientům v oblasti pozemního stavitelství, architektury, interiéru a zahradní architektury.

3Horák Pavel, Ing. - PIOS

Projektování všech druhů staveb včetně realizace. Inženýrská činnost včetně zajištění stavebního povolení (územní a stavební povolení). Průzkumné a přípravné práce - radon, geologie - průkaz energetické náročnosti budovy (PENB). Odborná technická pomoc, poradenská činnost. Výkazy výměr - položkové…

4HIG geologická služba, spol. s r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlinky 142c, Brno Bezdlužná

Zabýváme se inženýrskou geologií, provádíme průzkumy pro plošně, hloubkově i speciálně zakládané stavby. Hledáme vodu pro studny. Poskytujeme služby z oblasti hydrologie, ochrany podzemních vod, ekologických auditů, skládek, měření radonu, vrtných prací i těžké a velmi těžké penetrace. Provádíme…

5STAVINS s.r.o.

Společnost, která vznikla roku 2004 nabízí projektování pozemních staveb a inženýrskou činnost v investiční výstavbě.

6PP-GEO - Mgr. Patrik Pilát

Měření radonu a geologický průzkum.

7GEOMIN, družstvo1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Čechyňská 419/14a, Brno-Trnitá Bezdlužná

Poskytování služeb v oblasti geologie, ekologie i hydrogeologie. Nabídka měření radonu a provádění ložiskového průzkumu.

8Valášek Jiří, Dr.

Babičkova 119, Brno Bezdlužná

Nabízíme průzkumy, poradenství a měření radonu pro parcely, pozemky i rodinné domy a radonová měření na stavbách.

9Venclů Ivan, RNDr. - PROGEO

Geologie, geologické průzkumy. Měřím koncentrace radonu a dělám rozbory zemin. Hydrogeologické a inženýrskogeologické analýzy.

10AGS Hruby s.r.o.

Geologické práce v oboru inženýrská geologie, hydrogeologie a užitá geofyzika. Geologické průzkumy pro stavební účely vodárenství a environmentální problematiku.


Firmy v dalších lokalitách


Radonové průzkumy v lokalitě Morava – detailní popis

Radon je totiž radioaktivní plyn, který může způsobovat vážné zdravotní problémy, jako je například rakovina plic. Proto je nutné pravidelně provádět radonové průzkumy a přijímat opatření k minimalizaci rizika vystavení radonu. V oblasti Morava je možné najít mnoho odborníků, kteří se specializují na radonové průzkumy a poskytují kvalitní služby v této oblasti. Pokud máte podezření na přítomnost radonu ve vaší budově, neváhejte a kontaktujte odborníky na radonové průzkumy v oblasti Morava. Vaše zdraví je totiž na prvním místě.