Půjčovna, pronájem valníků do 3,5 tun – Morava

Půjčovna valníků do 3,5 tun v oblasti Morava je ideálním řešením pro všechny, kteří potřebují přepravit náklad do vzdálenějšího cíle. Tyto valníky jsou vybaveny moderní technologií a jsou vynikající volbou pro přepravu jakéhokoli nákladu.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1BENING MERCHANDISING, spol. s r.o. - CENTRUM PŘÍVĚSY

4.4
★★★★★
★★★★★
(65)
Vídeňská, Brno - Štýřice
Otevřeno od 8:00

Nabídka přívěsů a přívěsných vozíků od většiny českých výrobců. Půjčovna a výkup vozíků. Výroba přívěsů na zakázku. Servis vozíků.

2AUTO - CONT MIKA2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Drahy 516, Chropyně
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Nabízíme k pronájmu dodávky do 3,5 t Ford Transit, VW nosiče kontejnerů, skříně, valníky. Vozíky kontejnerové, na přepravu vozidel, pro přepravu osob 9 míst. Nákladní kontejnerová vozidla do 8,5 t Man, Avia, kontejnery. Děláme přestavby na nosiče kontejnerů.

3PARAGAN s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Lipnická 351, Hranice IV-Drahotuše Bezdlužná

Přepravníky na koně, náhradní díly na přepravníky, nástavby valníkové, celohliníkové, pekařské, chladírenské a mrazírenské (KRESS) či speciální, prodejní stánky, tažná zařízení.

4Slepánek Roman - KONTEJNEROVÁ DOPRAVA

Kontejnerová doprava, Zemní práce, Zdvihací zařízení - práce, půjčovny, prodej.

5Centrum přívěsů Opava, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(81)
Opavská 64, Nové Sedlice
Otevřeno od 7:00

Zabýváme se výrobou, prodejem, servisem a půjčováním přívěsů. Nabízíme množství náhradních dílů a příslušenství. Možnost splátek a leasingu. Najdete u nás např. značky VAPP, Agados, Vezeko.

6HÁKOVÉ NOSIČE KONTEJNERŮ MORAVA

Zahradní 227, Horní Lhota-Velká…
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

HÁKOVÉ NOSIČE KONTEJNERŮ MORAVA, se sídlem Zahradní 227, 747 64, Horní Lhota-Velká Polom, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2006. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

7Jiří Ivičič

4.2
★★★★★
★★★★★
(79)
Nádražní 317 , Židlochovice

Provozujeme půjčovnu nákladních přívěsů a přepravníků osobních automobilů a to včetně odtahové služby.

8Gavenčiáková Jarmila

4.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Betonářská 580/14, Ostrava, Muglinov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Půjčujeme přívěs nebrzděný i brzděný valník, přívěs s plachtou. Nabízíme pronájem přívěsných vozíků za osobní automobily včetně přívěsu na přepravu motocyklů. Prodej palivového dřeva s dopravou zdarma.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna, pronájem valníků do 3,5 tun v lokalitě Morava – detailní popis

V půjčovně najdete širokou škálu valníků, které jsou k dispozici za velmi příznivé ceny.

Valníky do 3,5 tun jsou ideální pro přepravu menších nákladů, jako jsou například stavební materiály, nábytek, elektrospotřebiče a další. Všechny valníky jsou pravidelně servisovány a udržovány v perfektním technickém stavu, takže se nemusíte obávat žádných technických problémů během přepravy.

Půjčovna valníků v oblasti Morava nabízí také možnost pronájmu s řidičem, což je ideální řešení pro ty, kteří nemají dostatek zkušeností s řízením těchto vozidel. Řidiči jsou zkušení a profesionální, takže se nemusíte obávat žádných problémů během přepravy.

V půjčovně najdete také širokou škálu příslušenství, jako jsou například různé druhy tažných zařízení, které vám umožní přepravovat i větší náklady. Všechny příslušenství jsou k dispozici za velmi příznivé ceny.

Pokud hledáte spolehlivou půjčovnu valníků do 3,5 tun v oblasti Morava, tak neváhejte a kontaktujte nás. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme s přepravou vašeho nákladu.