Půjčovna, pronájem instalatérského nářadí – Morava

Půjčovna a pronájem instalatérského nářadí v oblasti Morava je ideální volbou pro všechny, kteří potřebují kvalitní a spolehlivé nářadí pro své práce. Nabízí široký výběr nářadí od vrtáků až po trysky a čerpadla.

1–10 firem z 45 nalezených Filtry

1PPZ s.r.o.

Půjčujeme nářadí pro zahrádkáře, kutily i profesionální nářadí včetně vybavení stavebním firmám,půjčovna lyží a servis lyží.Montáže a seřízení všech typů a značek lyžařských bezpečnostních vázání za pomoci originálních šablon a speciálních nástrojů. Posuny, opravy a demontáže vázání.

2Antonín Baďura-elektro

Firma poskytuje komplexní služby v oblastech silnoproudé a slaboproudé elektrotechniky, výškových i zemních prací, autodopravy a pronájmu ručního nářadí pro stavbu. Pokud zde nenajdete informace, které hledáte, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím zde zveřejněných kontaktů.

3ARBE s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(35)
Viniční 3067/240, Brno - Židenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz půjčovny stavebního i zahradního nářadí a vybavení včetně malé mechanizace. Zajištění potřebného doplňkového i bezpečnostního příslušenství.

4Highwork, s.r.o.

Nonstop pronájem vysokozdvižných montážních plošin na automobilovém podvozku s výškovým dosahem 23m, 30m a 35m s bočním dosahem až 30m. Instalujeme reklamní plachty, vylepujeme billboardy, bigboardy a doublebigboardy. Provádíme mytí a nátěry fasád, úpravy zeleně a další montážní práce ve výškách.

5STOFFBAU s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(93)
Jihlavská 712/2e, Troubsko Bezdlužná

Vše potřebné pro váš dům, stavbu i zahradu Ze sortimentu vždy certifikovaných výrobků od osvědčených výrobců Vám ochotně pomohou vybrat naši kvalifikovaní prodavači. Kromě širokého sortimentu stavebních hmot a materiálu si u nás můžete vybrat z velké nabídky ručního, elektrického či benzínového…

6Sedlmajer Vladimír

4.8
★★★★★
★★★★★
(166)
Skálova 1171/8, Rousínov Bezdlužná

Provozujeme a nabízíme prodej domácí potřeby a železářské zboží a čerpadla a vodoinstalační materiál a ochranné pracovní pomůcky. Dále u nás můžete zakoupit elektro nářadí, vodoinstalační materiály a zahrádkářské potřeby.

7VODOPLAST s.r.o.3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(19)
Vranovská 68/21, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Věnujeme se maloobchodnímu a velkoobchodnímu prodeji veškerého vodoinstalačního materiálu, prodeji kompletních primárních okruhů zemních tepelných čerpadel a nemrznoucích směsí Henock. Nově provádíme drobné instalatérské práce. Provozujeme prodejnu v Brně a prodejnu v Benešově.

8RPK servis s.r.o.

Kobylí 697, Kobylí Bezdlužná

Zabýváme se prodejem, instalacemi a servisem kompresorů a příslušenství s cílem energetické úspory a zvýšení spolehlivosti. Zajišťujeme prodej pístových a šroubových kompresorů, zařízení pro úpravu stlačeného vzduch, náhradních dílů pro kompresory a příslušenství a pronájem kompresorů.

9Kosek Jiří - hodinový manžel

Chybí Vám doma pomocná ruka nebo nemáte čas? Náš personál je zručný, technicky nadaný, nápaditý a dokáže mnoho věcí od mnoha profesí. Dokáže je dělat dobře, kvalitně, odpovědně a také rychle. Budeme podporovat a rozvíjet tým spolupracovníků, kteří se projevují tvořivostí, houževnatostí,…

10VTP velkoobchod, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(60)
Hranická 1408, Lipník nad Bečvou
Dnes už má zavřeno

Nabízíme široký sortiment materiálu pro vodu, topení a plyn. Dále provozujeme půjčovnu speciálního topenářského a instalatérského nářadí.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna, pronájem instalatérského nářadí v lokalitě Morava – detailní popis

Všechny nástroje jsou v perfektním stavu a pravidelně se udržují. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše práce bude probíhat hladce a bez problémů. Navíc, půjčovna a pronájem instalatérského nářadí v oblasti Morava nabízí konkurenceschopné ceny a vynikající zákaznickou podporu. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaše práce, neváhejte a využijte služeb této půjčovny.