Půjčovna nákladních aut, vozů MAN – Morava

Nákladní auta MAN jsou v oblasti Morava velmi oblíbená. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní nákladní vozidlo, které vám pomůže s vašimi přepravami, určitě byste měli zvážit půjčovnu nákladních aut MAN.

1–10 firem z 318 nalezených Filtry

1ASSIST 24 s.r.o.8 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(104)
Ostravská 4250/2, Brno-Židenice Bezdlužná

Jsme non-stop silniční, odtahová a vyprošťovací služba osobních, nákladních vozidel, autobusů a tahačů na území Evropy a ČR. Zajistíme odtah dopravních nehod, servis, náhradní vozidlo, ubytování. Autorizovaný servis a prodejce LVD. Autopůjčovna aut.

2AGROTEC, a.s.3 pobočky

Prodej nových osobních vozů značky Kia, ŠKoda, Jeep. Dále nabízíme prodej ojetých osobních vozů všech značek. Dále u nás zakoupíte stavební techniku značky CASE Construction, Iveco a Astra. Prodáváme také zemědělskou techniku mezi kterou patří traktory, závěsná technika, nakladače a manipulátory,…

3Motor Rent Holding, s.r.o.1 pobočka

Jsme firma, která je plná zkušených a perspektivních profesionálů kteří Vám rádi poradí a pomůžou s Vašimi přáními a požadavky. Protože, je naše krédo dělat práci poctivě a kvalitně, soustředili jsme se při zřizovaní centrály a pobočky na plnou vybavenost prodejen tak i servisu. Zajišťujeme jak…

4AGROTECHNIC MORAVIA a.s.5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lipenská 1120/47, Olomouc Bezdlužná

Nabízíme autorizovaný prodej a servis zemědělské techniky značek NEW HOLLAND a AMAZONE. V nabídce máme také stroje od mnoha další českých i světových výrobců zemědělské techniky.

5INREKA PLOŠINY SERVIS, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(25)
U Korečnice 1768, Uherský Brod Bezdlužná

Prodej, pronájem, kompletní servis a generální opravy pracovních plošin, revize a školení obsluhy. Nabízíme pracovní plošiny vlastní výroby i plošiny zahraničních výrobců. Možnost zakoupit plošiny v bazaru.

6AUTO - CONT MIKA2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Drahy 516, Chropyně
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme k pronájmu dodávky do 3,5 t Ford Transit, VW nosiče kontejnerů, skříně, valníky. Vozíky kontejnerové, na přepravu vozidel, pro přepravu osob 9 míst. Nákladní kontejnerová vozidla do 8,5 t Man, Avia, kontejnery. Děláme přestavby na nosiče kontejnerů.

7AGROTECHNIC MORAVIA a.s. (pobočka Kroměříž)5 poboček

Nabízíme autorizovaný prodej a servis zemědělské techniky značek NEW HOLLAND a AMAZONE. V nabídce máme také stroje od mnoha další českých i světových výrobců zemědělské techniky.

8Miroslav Šota - autoservis Šota1 pobočka

Specializujeme se na provádění oprav vozidel značek Tatra, Liaz a Avia. opravy nákladních vozidel Man, Volvo, Scania, Daf, Iveco, Tatra, Liaz, opravy zemních strojů, bagrů a nakladačů, seřizování a opravy vstřikovacích čerpadel, renovace stavebních strojů, lžící a ramen, veškeré zámečnické a…

9FOS Opava, s.r.o.

Prodej manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků. A to značek Balkancar, Desta a Still.

10G&P SERVIS MORAVA s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého 1131/107, Ostrava-Přívoz
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej, pronájem a servis manipulační a zdvihací techniky včetně náhradních dílů. Prodáváme vysokozdvižné vozíky značek NISSAN a HC forklift a zajišťujeme servis i pronájem po celém území ČR. Poskytujeme záruční a pozáruční servis pomocí mobilních dílen s příjezdem do 24 hodin.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna nákladních aut, vozů MAN v lokalitě Morava – detailní popis

Tyto vozy jsou vybaveny moderní technologií a jsou schopny přepravit velké množství zboží. Půjčovna nákladních aut MAN v oblasti Morava nabízí širokou škálu vozidel, které jsou vhodné pro různé účely. Můžete si vybrat z různých velikostí a typů nákladních aut, které jsou ideální pro přepravu různých druhů zboží. Všechna vozidla jsou pravidelně servisována a udržována v perfektním technickém stavu, takže se nemusíte obávat žádných problémů na cestě. Pokud potřebujete půjčit nákladní auto MAN v oblasti Morava, neváhejte a kontaktujte půjčovnu nákladních aut MAN. Zaručeně nebudete litovat!