Půjčovna nákladních aut, vozů Ford – Morava

Nákladní auta Ford jsou v oblasti Morava velmi oblíbená a vyhledávaná. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní nákladní vozidlo, které vám umožní přepravovat zboží bez problémů, pak je půjčovna nákladních aut Ford tou správnou volbou.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Brychta Radek - půjčovna minibusů1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Stará osada 3984/15, Brno-Židenice Bezdlužná

Půjčovna mikrobusů a minibusů. Přeprava osob, nabízíme pronájem mikrobusu Ford Tranzit 115 T300 - dlouhý s tažným zařízením, velký zavazadlový prostor, klima, tempomat, rok výroby 2011, 2012 počet míst 8+1. Využití na rybaření, dovolenou, poznávací zájezdy, úspora na nákladech a poplatcích.

2Motor Rent Holding, s.r.o.1 pobočka

Jsme firma, která je plná zkušených a perspektivních profesionálů kteří Vám rádi poradí a pomůžou s Vašimi přáními a požadavky. Protože, je naše krédo dělat práci poctivě a kvalitně, soustředili jsme se při zřizovaní centrály a pobočky na plnou vybavenost prodejen tak i servisu. Zajišťujeme jak…

3AUTO - CONT MIKA2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Drahy 516, Chropyně
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme k pronájmu dodávky do 3,5 t Ford Transit, VW nosiče kontejnerů, skříně, valníky. Vozíky kontejnerové, na přepravu vozidel, pro přepravu osob 9 míst. Nákladní kontejnerová vozidla do 8,5 t Man, Avia, kontejnery. Děláme přestavby na nosiče kontejnerů.

4AUTOKANTOR - Servis FORD

4.4
★★★★★
★★★★★
(89)
Vendryně 999, Vendryně
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

AUTOKANTOR - Servis FORD, se sídlem Vendryně 999, 739 94, Vendryně, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 79913, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2019. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. …

5Fordshop.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
M. Alše 780, Valašské Meziříčí…
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Fordshop.cz, se sídlem M. Alše 780, 757 01, Valašské Meziříčí-Krásno nad Bečvou, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 41749, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2007. Pracuje u nás 25 - 49 zaměstnanců. …

6Holásek Bohumír - BOBCAR1 pobočka

3.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Pod Skalkou 90/4, Přerov II-Předmostí Bezdlužná

Poskytujeme služby autodopravy. Dále nabízíme zapůjčení užitkových vozů s možností krátkodobého či dlouhodobého pronájmu dodávek či zapůjčení klimatizovaného vozu Ford Tourneo Connect.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna nákladních aut, vozů Ford v lokalitě Morava – detailní popis

V naší půjčovně najdete širokou škálu nákladních vozidel Ford, které jsou vynikající volbou pro různé účely. Nabízíme vozidla s různou nosností a objemem nákladového prostoru, takže si můžete vybrat ten správný vůz pro vaše potřeby.

Všechna naše nákladní auta Ford jsou v perfektním technickém stavu a pravidelně se servisují, takže se nemusíte obávat žádných problémů na cestě. Navíc vám nabízíme výhodné ceny a flexibilní podmínky pronájmu, takže si můžete vybrat ten nejvhodnější tarif pro vaše potřeby.

Pokud tedy hledáte spolehlivou půjčovnu nákladních aut Ford v oblasti Morava, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme a pomůžeme vám najít ten správný vůz pro vaše potřeby.