Provoz zubní ordinace – Morava

Zubní ordinace v oblasti Morava je moderní a vybavená nejnovější technologií. Pacienti zde najdou širokou škálu služeb, včetně preventivní péče, léčby zubů, ortodoncie a implantologie.

1–10 firem z 719 nalezených Filtry

1MVDr. Petr Gajdošík - veterinární ordinace

4.9
★★★★★
★★★★★
(555)
Dlouhoveská 438/4, Hlučín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme odbornou veterinární péči psům, kočkám a dalším drobným zvířatům. Nabízíme komplexní veterinární služby. Věnujeme se preventivní péči, interně i chirurgii. Provádíme akutní hospitalizace zvířat. Provozujeme také salon pro psy a kočky ŠARM.

2MVDr. Ivan Stuchlík1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(109)
Brněnská 352, Pohořelice
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci a poskytujeme kompletní veterinární péči, léčbu všech zvířat. Provádíme léčbu všech druhů onemocnění, vakcinaci, antiparazitní léčbu, odstranění zubního kamene nebo například čipování zvířat. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, máme NONSTOP…

3MUDr. Libuše Turečková - Zubní ordinace1 pobočka

Praktický zubní lékař MUDr. Libuše Turečková poskytuje provoz a služby ordinace praktické zubní lékařky ve městě Rajhrad.

4MVDr. Ludmila Koudelová

Provozujeme veterinární ordinaci a nabízíme zde kompletní veterinární péči pro malá a drobná zvířata a máme veškeré vybavení jako rtg a SONO a EKG a péči o zuby a chirurgie a poradenství. A dále prodáváme krmivo a chovatelské potřeby pro vaše miláčky.

5MVDr. Daniela Neumanová

4.9
★★★★★
★★★★★
(110)
Okružní 783/39, Brno-Lesná
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci a nabízíme zde komplexní preventivní a interní medicínu a chirurgii měkkých tkání a také kastrace i čipování a RTG a dále USG a EKG.

6DN FORMED Brno s.r.o.

Hudcova 487/76a, Brno-Medlánky
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost DN FORMED Brno s.r.o. byla založena v roce 1992 se zaměřením na dodávky zboží a služeb pro zdravotnictví, lázeňství, laboratoře, ústavy sociální péče a fittnes centra. V oblasti obchodu pokrývá široký sortiment zboží v několika zdravotnických oborech. V minulém období došlo k výrazné…

7Sorriso Dental s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(73)
Nové sady 179/2, Brno-Staré Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Máme provoz stomatologické kliniky.

8MUDr.Žižlavský Libor - Dentalibor s.r.o.

Bratislavská 183/2, Brno-Zábrdovice
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Mudr. Libor Žižlavský - Provozujeme ordinaci praktického zubního lékaře. Nabízíme bělení zubů, drobné chirurgické zákroky, RTG, odstranění zubního kamene ultrazvukem. Poskytujem léčebnou a preventivní stomatologickou péči pro dospělé i děti. Ordinace se zaměřuje především na prevenci onemocnění…

9MUDr. Zdeňka Karbanová

Máme provoz ordinaci zubního lékaře.

10MUDr. Jaroslav Petr

Provozujeme ordinaci zubního lékaře. Nabízíme služby dentální hygieny, základní i speciální zubní péči.


Firmy v dalších lokalitách


Provoz zubní ordinace v lokalitě Morava – detailní popis

Ordinace je otevřena v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin a v sobotu od 8:00 do 12:00 hodin.

1. Vstupní prostory
Po příchodu do ordinace jsou pacienti přivítáni vstupními prostory, kde se mohou registrovat a vyplnit dotazník o svém zdravotním stavu. Vstupní prostory jsou moderní a příjemné, aby pacienti měli pocit pohodlí a klidu.

2. Ordinační místnosti
Ordinační místnosti jsou vybaveny moderními zubními křesly a nejnovějšími přístroji. Každá místnost je vybavena vlastním rentgenem, což umožňuje rychlou a přesnou diagnostiku. Ordinační místnosti jsou čisté a hygienické, aby pacienti měli pocit bezpečí.

3. Preventivní péče
Preventivní péče je důležitou součástí zdraví zubů. V ordinaci v oblasti Morava jsou k dispozici různé preventivní služby, jako je čištění zubů, fluorační ošetření a aplikace laků na zuby. Tyto služby pomáhají chránit zuby před zubním kamenem, kazem a dalšími problémy.

4. Léčba zubů
Léčba zubů je další důležitou službou, kterou ordinace nabízí. Léčba zubů zahrnuje ošetření kazů, výplně, endodoncii a extrakce zubů. Léčba zubů je prováděna moderními metodami a materiály, aby byla co nejúčinnější a co nejméně bolestivá.

5. Ortodoncie
Ortodoncie je specializovaná oblast zubního lékařství, která se zabývá korekcí skusu a zarovnáním zubů. V ordinaci v oblasti Morava jsou k dispozici různé ortodontické služby, jako jsou rovnátka, náhrady za zuby a jiné ortodontické pomůcky.

6. Implantologie
Implantologie je moderní metoda nahrazování chybějících zubů. V ordinaci v oblasti Morava jsou k dispozici různé implantologické služby, jako jsou zubní implantáty, zubní korunky a mosty. Tyto služby pomáhají pacientům obnovit funkci a estetiku svých zubů.

Celkově lze říci, že zubní ordinace v oblasti Morava nabízí širokou škálu služeb, které jsou prováděny moderními metodami a nejnovější technologií. Ordinace je otevřena v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin a v sobotu od 8:00 do 12:00 hodin. Pacienti zde najdou příjemné prostředí a kvalitní péči o své zuby.