Provoz penzionu – Morava

Provoz penzionu v oblasti Morava je ideální volbou pro ty, kteří hledají klidné a příjemné ubytování v blízkosti města. Penzion nabízí moderně vybavené pokoje s vlastní koupelnou a Wi-Fi připojením.

1–10 firem z 391 nalezených Filtry

1Zajaroš Jan

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Vojtíškov 78, Malá Morava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Rekreační středisko Sport s celoročním provozem. Nabízíme služby pro sportovní soustředění, lyžařské výcviky – zejména pro děti a začátečníky, školy v přírodě, rodinné rekreace, semináře, firemní akce a jiné.

2Bouček Radovan

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Zlatníky 423, Brno

Provozuji krytý temperovaný bazén s whirlpoolem a umělým vodopádem. K dispozici je hydromasážní vana, infrasauna i relaxační místnost.

3Penzion Pod Reistnou1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Vinařská 1129, Valtice Bezdlužná

Provozujeme útulný rodinný Penzion Pod Reistnou, který se nachází v klidné části města ve Valticích. Náš penzion najdete pod kopcem Reistna, nejvyšším bodem Lednicko-valtického areálu. V sousedství se nachází Chateau Valtice, kde funguje 24 hodin denně prodej vína a kde máte možnost navštívit…

4Mikulovská rozvojová s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Náměstí 158/1, Mikulov Bezdlužná

Zajištění kulturních akcí ve městě. Provozování kina, kinoklubu a Dietrichsteinské hrobky.

5Vinařství a penzion U Vrbů

4.8
★★★★★
★★★★★
(252)
Herbenova 1277/43, Hustopeče Bezdlužná

Provozujeme vinný sklípek ve stylovém prostředí s příjemným posezením u výborného vína a s vlastní vynikající kuchyní. Vína nabízené ve vinném sklípku pocházejí z našich vinohradů.

6Zdenka Kostrounová - Ubytování U Janečků

Nabízíme útulné ubytování v klidném rodinném prostředí. Naše ubytovací kapacity jsou v provozu celoročně a jsou vhodné pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Těšit se můžete na komfortní jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, kde se budete cítit jako doma. Součástí penzionu je…

7Středová Miloslava

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Horníkova 20, Brno Bezdlužná

Provoz databáze ubytovacích zařízení. Možnost rezervace hotelů, penzionů, chat, chalup, bytů nebo apartmánů, restaurací i kempů.

8Bc. Jitka Radová - Hustopečský sklípek a penzion U Radů

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Na Hradbách 688/4, Hustopeče Bezdlužná

Rádi by jsme Vás pozvali do našeho Hustopečského vinného sklípku s ubytováním na Jižní Moravě, které provozujeme od roku 1999 jako rodinné vinařství. Na vaše přání Vám rádi zajistíme cimbálovou hudbu nebo harmonikáře. Kapacita tohoto starého historického vinného sklepa je až 80 osob. Typické…

9Půlkrábek Michal - Lanové centrum2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Smraďavka 663, Buchlovice
Dnes už má zavřeno

Provoz lanového centra. Vstup na lanové centrum je od 125 cm. Aktivity v lanovém centru jsou možné pouze s instruktorem.

10Tomšů Rudolf- REKREAČNÍ STŘEDISKO TRNAVA

4.6
★★★★★
★★★★★
(205)
Trnava, Trnava u Zlína Bezdlužná

Rekreační středisko v Trnavě v provozu od roku 1982. Od roku 2008 v péči rodiny Tomšů. RS Trnava nabízí penzion, zrekonstruované obytné chaty, víceúčelové hřiště, relaxační centrum, lyžařský areál.


Firmy v dalších lokalitách


Provoz penzionu v lokalitě Morava – detailní popis

Hosté mohou využít také společenskou místnost a zahrádku s posezením. Provoz penzionu je zajištěn profesionálním personálem, který se postará o vaše pohodlí a spokojenost. V oblasti Morava je mnoho zajímavých míst k návštěvě, jako například historické památky, muzea a přírodní krásy. Ubytování v penzionu je tedy skvělou volbou pro turisty i obchodní cestující.