Prověření vozidla – Morava

Provozovatelé vozidel v oblasti Morava mají k dispozici mnoho možností, jak prověřit stav svého vozidla. Jednou z nejefektivnějších metod je využití služeb specializovaných firem, které se zaměřují na prověření vozidel.

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1INTERMOBIL, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(72)
Sokolská 1307/29, Znojmo Bezdlužná Ověřená

Přijďte si k nám pro svůj nový vůz Volkswagen. Zabýváme se prodejem nových vozů Volkswagen i prověřených ojetých vozů Das WeltAuto. Provozujeme autoservis pro osobní i užitkové vozy Volkswagen. Nabízíme výkup protiúčtem, výhodné financování, prodej náhradních dílů a řadu dalších služeb.

2Auto STK spol. s r.o. - Boskovice

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Dřevařská 2250, Boskovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby stanice technické kontroly pro osobní automobily a traktory. Před přistavením vozidla na technickou prohlídku je potřeba mít provedeno měření emisí, měření emisí se provádí zvlášť - stanice měření emisí, bílá vrata se zelenou známkou.

3Autocentrum Pohořelice s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(147)
Znojemská 1612 …, Pohořelice Bezdlužná

Jsem autobazar a také jsme autocentrum o kapacitě až 150 prověřených vozů a dále nabízíme nadstandardní služby a poskytujeme individuální přístup s péčí o zákazníka a zázemí moderního autoservisu a máme také odtahovou službu pro Brno a okolí i také sjednáváme pojištění a úvěr a leasing a výkup i…

4Tomáš Březina - Slovácký autobazar

4.1
★★★★★
★★★★★
(34)
Vracovská, Bzenec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na ojetá osobní vozidla. Nabízíme leasing, výkup protiúčtem, sjednání povinného i havarijního pojištění.Nabízíme zánovní prověřené vozy z EU, výkup za hotové i komisní prodej, pojištění, úvěr a leasing, vyřízení úředních formalit včetně STK a ME.

5Martinek car s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(25)
Petrov 483, Petrov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nakupujeme, vykupujeme a prodáváme nákladní a užitková vozidla. Poskytneme Vám poradenství včetně zajištění financování a pojištění vozidla. Auta před prodejem prověříme vlastními techniky a vyměníme veškeré provozní kapaliny. Pokud Vás naše nabídka nezaujme, najdeme Vám auto podle Vašich…

6AUTO VS Import, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražská, Brno-Bosonohy Bezdlužná

Autobazar. Přímý dovoz kvalitních a prověřených vozidel z EU.

7SLAVÍČEK PAVEL - Sláva auto!

4.6
★★★★★
★★★★★
(35)
Pražská, Brno Bezdlužná

Zprostředkování prodeje. Zprostředkujeme prodej Vašeho vozu bez poplatku za parkování v co nejkratší možné době, a to díky naší databázi klientů České republiky. Výkup za hotové. Pokud se Vám nechce čekat na toho správného kupce, odkoupíme Váš vůz ihned za co nejvyšší možnou cenu. Více zde >…

8BSAuto Brno, a.s.2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(574)
Veslařská 3098/2, Brno-Žabovřesky

Prodej a servis automobilů Opel, Chevrolet a Saab. Autobazar, výkup vozidel za hotové, vozy jsou prověřené CEBIA. Autopůjčovna.

9MB RENT, David Spiřík

Ponětovice 79, Ponětovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma MB rent poskytujeme kompletní služby v oblasti prodeje, oprav a pronájmu vozidel značky Mercedes-Benz se zkušenostmi již od roku 2000. Díky dlouholetému zaměření na tuto značku, jsme schopni nabídnout bezkonkurenční ceny, rychlost a široké spektrum poskytovaných služeb. Zabýváme se přede vším…

10PROFIAUTO - MZU s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(66)
Litovelská 1278, Uničov
Dnes už má zavřeno

Prodáváme kvalitní a prověřená vozidla.


Firmy v dalších lokalitách


Prověření vozidla v lokalitě Morava – detailní popis

Tyto firmy nabízejí komplexní diagnostiku vozidla, která zahrnuje kontrolu motoru, podvozku, brzdového systému a dalších důležitých částí.

Provozovatelé vozidel v oblasti Morava mohou také využít služeb státních institucí, jako je například technická kontrola vozidel. Tato služba je povinná pro všechna vozidla starší než 4 roky a slouží k ověření technického stavu vozidla. Technická kontrola vozidel zahrnuje kontrolu emisí, světel, brzdového systému a dalších důležitých částí.

Další možností, jak prověřit stav vozidla v oblasti Morava, je využití online služeb. Existuje mnoho webových stránek, které umožňují zadat do vyhledávacího pole registrační značku vozidla a získat informace o jeho technickém stavu, historii nehod a dalších důležitých údajích.

Provozovatelé vozidel v oblasti Morava by měli pravidelně prověřovat stav svých vozidel, aby zajistili bezpečnost na silnicích a minimalizovali riziko nehod. Využití specializovaných firem, státních institucí a online služeb je jednoduchý a efektivní způsob, jak získat důležité informace o technickém stavu vozidla.