Protipožární prostupy – Morava

Protipožární prostupy jsou v oblasti Morava nezbytnou součástí každého objektu. Tyto prostupy slouží k zajištění bezpečnosti a ochrany před požárem.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Prodáváme a servisujeme hasící přístroje, hydranty a příslušenství. Provádíme montáže a opravy požárních prostupů a protipožárních zařízení. Zpracováváme a vedeme dokumentaci požární ochrany a bezpečnosti práce. Prodáváme bezpečnostní tabulky a prostředky BOZP.

Poslat poptávku potespo.cz 517 344 476

Provádíme projekce požárně bezpečnostních řešení, zpracování dokumentace požární ochrany, ochranu stavebních konstrukcí, technologických zařízení i speciální řešení. Zajišťujeme protipožární ochranu staveb. Dále nabízíme utěsnění prostupů a spár či vybavení objektů.

Poslat poptávku luingov.cz 595 134 300

Zabývám se kontrolou a zpracováním požární dokumentace, začleňováním, školením zaměstnanců, vedoucích zaměstnanců a preventistů PO, zpracováním PBŘ, kontrolou požárních uzávěrů a prostupů

Poslat poptávku vakepo.vz 724 686 325

Protipožární prostupy v lokalitě Morava – detailní popis

Díky nim je možné snadno a rychle evakuovat lidi a zvířata z ohroženého prostoru. Výběr správného typu protipožárního prostupu je klíčový pro účinnou ochranu před požárem. Proto je důležité mít k dispozici kvalitní a spolehlivé produkty od ověřených výrobců. V oblasti Morava je možné najít mnoho specializovaných firem, které nabízejí širokou škálu protipožárních prostupů pro různé typy objektů. S jejich pomocí lze snadno a efektivně zajistit bezpečnost a ochranu před požárem.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.