Protimigrénová masáž – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Masáže - Rybková Dagmar

Kollárova 528/1, Kroměříž
Otevřeno do 18:00

Rekondiční a relaxační masáže, manuální lymfatické masáže, anticelulitidovou ozónovou masáž včetně zábalu, protimigrénovou masáž, metodu Spinal touch (jedná se o jemnou dotykovou metodu. Možnost zakoupení dárkových poukazů. Možnost masáže u zákazníka doma, přijedu.

2Dominiková Iva

Nabízíme relaxační masáže, klasické masáže, havajské masáže, myofasciální techniky, masáže lávovými kameny, thajské olejové masáže, tradiční thajské masáže nohou, masáže bambusovými tyčemi, anticelulitidové masáže, indické masáže hlavy, protimigrénové masáže, taping a kyslíkovou terapii.

3Kubíčková Běla, Mgr.

Provozuji kraniosakrální i reflexní terapie a protimigrénovou, aromaterapeutickou i klasickou masáž. Provozuji kineziologickou poradnu.

4Masáže Monika Vytonská

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jungmannova 499/41, Kyjov Bezdlužná

Masážní studio. Nabízíme masáže: relaxační, klasické, medové, kokosové, konopné, lymfatické, protimigrénové a Marocké...


Firmy v dalších lokalitách


Protimigrénová masáž v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Protimigrénová masáž najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.