Pronájem zemědělských usedlostí – Morava

Pronájem zemědělských usedlostí v oblasti Morava je stále častější poptávkou mezi zemědělci i lidmi hledajícími klidný život na venkově. Tyto usedlosti nabízejí nejen prostorné prostory pro zemědělskou činnost, ale také možnost bydlení v krásném přírodním prostředí.

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1Čermák Vladimír, Mgr.

4.7
★★★★★
★★★★★
(23)
Opavská 801/8a, Brno-Štýřice

Realitní kancelář zabývající se prodejem a pronájmem domů, bytů, komerčních a nekomerčních prostor, chalup, chat i pozemků.

2Vlasák Jiří, Ing.- Reality Kuřim

Legionářská 194, Kuřim
Dnes už má zavřeno

Realitní kancelář svoji činnost vyvíjí již od r. 1993, v roce 2003 byla přejmenována a v současné době nabízí komplexní služby v oblasti realit.Specialitou naší realitní kanceláře je zajištění poskytování poradenství v souvislosti s výše uvedenými službami: Analýzy tržních cen nemovitostí,finanční…

3REALITY MUZEJKA s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Růžová 1238, Uherské Hradiště Bezdlužná

Služby realitní kanceláře. Zprostředkováváme prodej, koupi a pronájem nemovitostí, zajišťujeme jejich financování a daňové poradenství. V naší nabídce naleznete rodinné domy a vily, obchodní prostory, pozemky, průmyslové areály, zemědělské usedlosti a další.

4Jarmila Bendová

Realitní kanceláře. Zprostředkováváme pronájem a prodej bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků a objektů k rekreaci. Poskytujeme odbornou pomoc při získání hypoték a nabízíme poradenské služby.

5Jorníček Jaroslav

Nabízíme služby realitního makléře. Dále zprostředkováváme pronájem a prodej bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků a objektů k rekreaci. Poskytujeme i odbornou pomoc při získání hypoték a nabízíme poradenské služby.

6B.G.R. INVESTMENT s.r.o.

Nabízíme služby realitního makléře. Zprostředkováváme pronájem a prodej bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků i objektů k rekreaci.

7REJNARTOVÁ ZDEŇKA

U hřiště 194, Brno Bezdlužná

Nabízíme služby realitního makléře. Zprostředkováváme pronájem a prodej bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků i objektů k rekreaci.

8B 24 group s.r.o.

Nabízíme služby realitního makléře. Zprostředkováváme pronájem a prodej bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků i objektů k rekreaci.

9Pavel Pecina

Služby realitního makléře, pronájem a prodej bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků a objektů k rekreaci, odborná pomoc při získání hypoték a nabízíme poradenské služby.

10Valčíková Karla

Nabízíme služby realitního makléře. Dále zprostředkováváme pronájem a prodej bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků a objektů k rekreaci. Mimo jiné poskytujeme odbornou pomoc při získání hypoték a nabízíme poradenské služby.


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem zemědělských usedlostí v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava je mnoho zemědělských usedlostí, které jsou k pronájmu k dispozici. Tyto usedlosti jsou často vybaveny moderní technikou a zařízením, což umožňuje efektivní zemědělskou činnost. Pronájem zemědělských usedlostí v oblasti Morava je ideální volbou pro zemědělce, kteří hledají kvalitní a prostorné prostory pro svou činnost.