Pronájem půdních prostor – Morava

Pronájem půdních prostor je v oblasti Morava stále častější. Tyto prostory se často využívají jako skladovací nebo výrobní prostory.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1GRIGAR, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Náhonu 2832/6, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti projektování a realizace staveb. Provádíme projektování novostaveb, stavby na klíč, půdní vestavby a další stavební činnost. Naší specializací je výstavba rodinných domů. Mezi naše služby patří i rekonstrukce. Kontaktujte naši stavební firmu.

2RealData spol.s r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Veslařská 546/207, Brno-Pisárky

Jsme realitní kancelář, zařídíme prodej i pronájem bytů, domů, pozemků, atd. Specializujeme se na výstavbu a realizaci půdních bytů v Brně.

3LUNA group spol. s r.o.

Jilemnického 14, Olomouc
Dnes už má zavřeno

Zaměřujeme se na zprostředkování koupě a pronájmu nemovitostí a montáže sádrokartonu a stropních podhledů, rekonstrukce a přestavby objektů, realizace půdních vestaveb. Dále i zajišťujeme realitní a právní servis včetně financování. Zaměřujeme se také i na výkup realit, pozemky, komerční prostory a…


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem půdních prostor v lokalitě Morava – detailní popis

Nabízí se zde mnoho možností, jak využít prostor a zároveň ušetřit náklady na pronájem. Půdní prostory jsou často velmi prostorné a mají vysoké stropy, což umožňuje využití prostoru na maximum. V oblasti Morava je mnoho nabídek na pronájem půdních prostor, takže si každý může najít ten nejvhodnější pro své potřeby. Pronájem půdních prostor je výhodný pro firmy, které potřebují více prostoru, ale nechtějí investovat do vlastního objektu.