Pronájem pokojů – Morava

Pronájem pokojů v oblasti Morava je ideální pro studenty, kteří hledají cenově dostupné ubytování. V této oblasti je k dispozici mnoho pokojů různých velikostí a cenových kategorií.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Ubytovna Jezerka

Ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích a apartmánech s celkovou kapacitou 140 osob. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a Wi-fi. K dispozici je novomanželské apartmá a bezbariérový pokoj. Možnost pořádání společenských a firemních akcí.

2Nesrstová Libuše-Hotel Saloon

3.7
★★★★★
★★★★★
(124)
Tyršovo nábřeží 487 , Zlín

Nabízíme služby ubytování v hotelu. Hotel Saloon, ubytování v centru Zlína. Indian bar. Italská restaurace. přívětivém prostředí. Pronájem exkluzivních prostor vč. věžičky.

3SOKOLOVNA SPORT HOTEL-HRANICE1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(45)
Tyršova 880, Hranice
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Nabídka ubytování jedno, dvou, třílůžkové pokoje se společným sociálním zařízením.

4ŘEMESLA s.r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Wellnerova 134/7, Olomouc Bezdlužná

Firma ŘEMESLA s.r.o. v Olomouci vám poskytne pronájem nebytových a přednáškových prostor nebo školících sálů pro pořádání firemních akcí či porad. Také zajistíme příjemné ubytování, které je vhodné nejen pro studenty, ale také pro vyučující a učitele.

5Levné ubytování Olomouc

3.1
★★★★★
★★★★★
(34)
Dolní náměstí 172/16, Olomouc Bezdlužná

Ubytování Olomouc nabízí ubytování pro studenty, ubytování v soukromí, ubytování pro firmy, turisty včetně pronájmu kanceláří. Dvou, tří a čtyř lůžkové pokoje jsou vybavené kuchyňskou linkou, sociálním zařízením, Wi-Fi (TV, satelit). Kanceláře jsou vybaveny: Wi-Fi, datová kabeláž, telefonní linka.…

6Střední škola sociální péče a služeb Zábřeh3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
náměstí 8. května…, Zábřeh Bezdlužná

Střední škola sociální péče a služeb Zábřeh vznikla 1. července 2006 sloučením Střední odborné školy sociální péče Zábřeh a Středního odborného učiliště Zábřeh. Škola má v regionu dlouholetou tradici, ve své činnosti navazuje na tradice odborného zemědělského vzdělávání sahajícího až do roku 1927 a…

7TK DEZA Valašské Meziříčí spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(84)
Kouty 26 , Valašské Meziříčí
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme tenisový klub a penzion s kapacitou 28 lůžek. V kryté hale a antukových kurtech můžete hrát tenis, badminton, nohejbal. Ubytování v 9 dvoulůžkových a 2 třílůžkových pokojích s WC, sprchou a TV.

8PENSION RESIDENCE1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Smetanova 913/7, Mohelnice
Otevřeno od 24:00
Bezdlužná

Penzion zajišťuje svým návštěvníkům ubytování v devíti jednolůžkových a osmnácti dvoulůžkových pokojích. Navíc jeden pokoj v pensionu je řešen jako bezbariérový, bez obav tedy mohou využít služeb i tělesně postižení návštěvníci. Nabízíme možnost uspořádání firemních akcí a školení v…


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem pokojů v lokalitě Morava – detailní popis

Pronajímatelé nabízejí pokoje v různých lokalitách, včetně centra města, blízkosti univerzit a veřejné dopravy. Většina pokojů je vybavena základním nábytkem a internetovým připojením. Pokoje jsou vhodné pro jednotlivce i skupiny studentů. V oblasti Morava je také možné najít pokoje v rodinných domech a bytových domech. Pronájem pokojů v této oblasti je výhodným řešením pro studenty, kteří hledají cenově dostupné a pohodlné ubytování.