Pronájem penzionů – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Malina REALITY BRNO

2.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Pionýrská 249/15, Brno Bezdlužná

Reality Brno a okolí jsou hlavní činností naší realitní kanceláře. Zajistíme vám prodej bytů, pronájem bytů, podnájem bytů, prodej rodinných domů a pozemků. Nové byty a rodinné domy na klíč nabízíme v rámci vlastní prezentace Výstavba bytů a Výstavba rodinných domů. Vlastníme několik regionálních…

2Mikulovská rozvojová s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Náměstí 158/1, Mikulov Bezdlužná

Zajištění kulturních akcí ve městě. Provozování kina, kinoklubu a Dietrichsteinské hrobky.

3ALVA REAL s.r.o.

Štěpánská 311/6, Brno-Trnitá
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Realitní kancelář se zaměřením na reality. Nabízíme prodej, pronájem byty, prodej, pronájem domy, prodej chalupy a chaty.

4Ubytovna Jezerka

Ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích a apartmánech s celkovou kapacitou 140 osob. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a Wi-fi. K dispozici je novomanželské apartmá a bezbariérový pokoj. Možnost pořádání společenských a firemních akcí.

5Nesrstová Libuše-Hotel Saloon

3.4
★★★★★
★★★★★
(241)
Tyršovo nábřeží 487 , Zlín

Nabízíme služby ubytování v hotelu. Hotel Saloon, ubytování v centru Zlína. Indian bar. Italská restaurace. přívětivém prostředí. Pronájem exkluzivních prostor vč. věžičky.

6TK DEZA Valašské Meziříčí spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(75)
Kouty 26 , Valašské Meziříčí
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme tenisový klub a penzion s kapacitou 28 lůžek. V kryté hale a antukových kurtech můžete hrát tenis, badminton, nohejbal. Ubytování v 9 dvoulůžkových a 2 třílůžkových pokojích s WC, sprchou a TV.

7PENSION RESIDENCE1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(50)
Smetanova 913/7, Mohelnice
Otevřeno od 24:00
Bezdlužná

Penzion zajišťuje svým návštěvníkům ubytování v devíti jednolůžkových a osmnácti dvoulůžkových pokojích. Navíc jeden pokoj v pensionu je řešen jako bezbariérový, bez obav tedy mohou využít služeb i tělesně postižení návštěvníci. Nabízíme možnost uspořádání firemních akcí a školení v…

8Vojtek Zdeněk

Nabídka realitních služeb. Zajištění pronájmu nemovitostí. Zprostředkování ubytování v penzionu s kapacitou 20 lůžek.

9Lemon Miloš

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Švermova, Brno

Nabízíme pronájem komerčních prostor.

10ExpoReality s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Lorencova 3791, Zlín Bezdlužná

Realitní činnost se specializací na prodej i pronájem pozemků, komerčních objektů, domů, bytů, chat a chalup. Prodáváme také bytové domy, hotely či penziony. Zajišťujeme správu nemovitostí, odhady či oceňování majetku při dědictví.


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem penzionů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Pronájem penzionů najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.