Pronájem mobilních WC – Morava

Pronájem mobilních WC je v oblasti Morava stále častější poptávkou. Tyto mobilní toalety jsou ideální pro různé akce, jako jsou svatby, festivaly, sportovní akce a další.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Mikulovská rozvojová s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Náměstí 158/1, Mikulov Bezdlužná

Zajištění kulturních akcí ve městě. Provozování kina, kinoklubu a Dietrichsteinské hrobky.

2JADRAN REALITY, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Zelný trh 1514, Uherské Hradiště Bezdlužná

Poskytujeme zprostředkování prodeje a koupě nemovitostí v Chorvatsku a Itálii. Nabízíme apartmány, domy, vily i pozemky, hotely a restaurace od Istrie až po Jižní Dalmácii. Dále poskytujeme právní servis, správu nemovitostí a další realitní služby.

3Klimešová Alena - CHATAŘ

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kozinova 21/2 , Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma nabízí chaty a chalupy k pronajmutí. V naší nabídce naleznete chaty s bazénem, u vody, pro rybáře. Dále chalupy na Silvestra, víkendové chalupy nebo levné chaty. Možnost online objednávky a výběru z last minute nabídek. Kontaktujte nás!

4Středisko kultury a vzdělávání Vrbno pod Pradědem, příspěvková organizace-…

4.6
★★★★★
★★★★★
(66)
Ve Svahu 578/13, Vrbno pod Pradědem Bezdlužná

Středisko kultury nabízí jazykové a počítačové kurzy. Dále můžeme nabídnout mnoho vzdělávacích aktivit, pronájmu prostor pro konání podnikových setkání, prezentací a školení.

5JANKŮ trade s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(172)
U Stadionu 43, Bruntál Bezdlužná

Pronajímáme skladovací prostory a zároveň zajišťujeme veškerý servis v oblasti skladování. Mezi námi nabízené služby dále patří: manipulace vysokozdvižným vozíkem, záznamy o skladovací zásilce, nakládka a vykládka. Dále v Bruntále provozujeme Ferrari Bar a půjčovnu motokár.


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem mobilních WC v lokalitě Morava – detailní popis

Nabízejí pohodlné a hygienické řešení pro hosty, kteří nemají přístup k tradičním toaletám. Pronájem mobilních WC v oblasti Morava je snadný a rychlý proces, který zajistí, že vaše akce bude úspěšná a bezproblémová. Kontaktujte nás dnes a získejte nejlepší nabídku na pronájem mobilních WC v oblasti Morava.