Projekce chladících zařízení – Morava

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1COND KLIMA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Krakovská 1095/33, Ostrava-Hrabůvka
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme komplexní dodání služeb v oblasti klimatizací, vzduchotechniky či vytápění a chlazení. Poskytujeme servis v oblasti teplovzdušného vytápění a větrání nízkoenergetických, pasivních i nulových domů a zajišťujeme termovizní měření, pravidelné kontroly, revize a čištění.

2DAIMOND - chlazení, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vídeňská 267/56A, Brno Bezdlužná

Jsme 20 let na trhu. Poskytujeme kvalitní služby na klíč: klimatizace do kanceláře, bytu a rodinných domů, průmyslové chlazení, vzduchotechnika, tepelná čerpadla. Od projekce až po montáž a servis. Jsme autorizovaný dealer Fujitsu, DAIKIN, SINCLAIR, LG.

3Air Technology, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Čajkovského 4235/47, Hodonín Bezdlužná

AIR TECHNOLOGY se zabývá výrobou a dodávkami přesných klimatizačních jednotek, inženýringem v oblasti vzduchotechniky, klimatizace a řízení technologických procesů, studiemi a projekty z oblasti techniky prostředí, dodávkami vzduchotechnických jednotek, chillerů a tepelných čerpadel renomovaných…

4Ráj Gastronomie1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
Bratislavská 1379…, Hustopeče u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ráj Gastronomie.cz je významným dodavatelem gastro zařízení, kuchyňského náčiní, porcelánu, skla, výčepních a chladících technologií, koření pro hotely, restaurace, pivnice, pizzerie, bary, řeznictví, cukrářství, školní a závodní kuchyně.

5Jašek František, Ing.1 pobočka

Staňkova 340, Brno Bezdlužná

Firma zabývající se projekcí, dodávkou, montáží a servisem chladicích zařízení, klimatizací i tepelných čerpadel.

6NAVZAS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Huštěnovice 399, Huštěnovice Bezdlužná

Projekce, prodej, montáž a servis strojů. Jedná se o CIMBRIA pro posklizňové zpracování. Dále nabízíme čističky obilí, pneumatické třídící stoly, triéry, odkaménkovače, mořičky osiv. Mimo jiné v našem sortimentu také naleznete sušárny, cyklofany, ventilátory, sila, podjezdové zásobníky, šnekové…

7BENKO KLIMA, s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(5)
náměstí Svaté…, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej i servis klimatizací, vzduchotechniky, bazénových odvlhčovačů, tepelných čerpadel, čističů vzduchu či centrálních vysavačů. Projekční činnost v oblasti technického zařízení budov. Montáž solárních kolektorů. Nabídka poradenství. Bankovní účet: 246978068/0300.

8Fullwood Packo CS s.r.o.

Již více než 90 let spolupracujeme s farmáři produkujícími mléko, abychom tohoto cíle dosáhli. Naše komplexní řešení od dojení až po chlazení je navrženo pro pohodlí krav a stabilní výnosy a výsledky. Ať už vaše podnikání potřebuje cokoli, naši prodejci a distributoři vám pomohou najít vhodné…

9MAUTING spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Mikulovská 362, Valtice Bezdlužná

Projektujeme a vyrábíme i také dodáváme udírenské komory a varné komory a varné vany a děláme i chladírenské dveře.

10REGA BRNO, spol. s r.o.

Zařízení pro gastronomické provozy, chladírny, prodejny, projekční činnost, dodávku zboží, montáž a servis.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce chladících zařízení v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Projekce chladících zařízení najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.