Prohlídky zvířat – Morava

Prohlídky zvířat a veterinární ordinace jsou v oblasti Morava velmi důležité. Zde se nachází několik veterinárních klinik, které nabízejí široké spektrum služeb pro domácí mazlíčky.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Veterinární ordinace - MVDr. Jiří Hadámek

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Sušilova 2152/37 , Hodonín
Dnes už má zavřeno

Veterinární ordinace byla založena v roce 1999 s úmyslem poskytování prvosledové péče pro malá zvířata se zaměřením na preventivní a terapeutickou činnost a se snahou poskytování co nejširší škály služeb. Za tímto účelem se zde nachází základní přístrojové vybavení jako je RTG, sonografické…

2Česká asociace veterinárních lékařů volně žijících zvířat a zvířat zoologických…1 pobočka

Palackého tř. 1946/1, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše asociace je zájmovým sdružením veterinářů, kteří se zajímají o léčbu exotických zvířat. Pořádáme pravidelné každoroční semináře s prezentacemi kolegů, workshopy a prohlídkami zoologických zahrad. V případě zájmu o členství si můžete stáhnout formulář na našich webových stránkách.

3MVDr. Jana Pelikánová

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
B. Němcové 35, Mohelnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme preventivní péči, vakcinace, prodej přípravků proti blechám a klíšťatům, odčervení, preventivní zdravotní prohlídky, čipování a tetování zvířat, vydávání europasů, odstraňování zubního kamene ultrazvukem, prodej krmiv a klinických diet, poradenská činnost, léčba chorob, laboratorní…


Firmy v dalších lokalitách


Prohlídky zvířat v lokalitě Morava – detailní popis

Tyto kliniky jsou vybaveny moderní technologií a kvalifikovanými veterináři, kteří se starají o zdraví a pohodu zvířat.

Mezi nejčastější služby, které veterinární ordinace v oblasti Morava nabízejí, patří:

1. Prohlídky zvířat - Veterináři provádějí pravidelné prohlídky zvířat, aby zjistili, zda jsou zdraví a zda nevykazují žádné příznaky nemoci. Tyto prohlídky jsou důležité pro prevenci a včasnou diagnostiku nemocí.

2. Očkování - Veterinární ordinace v oblasti Morava nabízejí očkování proti různým nemocem, jako jsou například vztekliny, psincové nemoci, infekční hepatitidy a dalších.

3. Chirurgické zákroky - Pokud je to nutné, veterináři provádějí chirurgické zákroky, jako jsou například kastrace, sterilizace, odstranění nádorů a další.

4. Laboratorní vyšetření - Veterinární ordinace v oblasti Morava mají vlastní laboratoře, kde se provádějí různé testy a vyšetření, jako jsou například krevní testy, močové testy, testy na parazity a další.

5. Poradenská služba - Veterinární ordinace v oblasti Morava nabízejí poradenskou službu, kde majitelé zvířat mohou získat rady a doporučení ohledně výživy, chování a péče o své mazlíčky.

Díky těmto službám mají majitelé zvířat v oblasti Morava jistotu, že jejich mazlíčci jsou v dobrých rukou a že se o ně starají kvalifikovaní odborníci.