Prodej zdravotnických prostředků – Morava

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1DENTA PLUS s.r.o.1 pobočka

Zabýváme se nákupem, skladováním, prodejem stomatologických a zdravotnických prostředků. Dále provádíme úklidové služby v soukromých a komerčních prostorech.

2ELISABETH PHARMACON, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Rokycanova 4437/5, Brno Bezdlužná

Působíme na českém a zahraničním trhu především jako výrobce diagnostických zdravotnických prostředků. Nabízíme prodej drogových a těhotenských a ovulačních testů. Máme i testy na okultní krvácení do stolice . Dále nabízíme laboratorní diagnostiku jako DNA detekční i izolační kity, biochemikálie,…

3NCA - KEPHAS, s.r.o.

Mendlovo náměstí…, Brno-Staré Brno
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Máme provoz chirurgické ambulance a poskytujeme prodej zdravotnických prostředků. Chirurgická ambulance je specializovaná na proktologii a flebologii. Dále poskytujeme rehabilitaci, lymfodrenáže a poradnu pro stomiky.

4F-Dental Hodonín, s.r.o.3 pobočky

Polní 4013/29, Hodonín
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Provozujeme a nabízíme prodej léčiv, zdravotnických prostředků a dentálních potřeb. Zaměřujeme se kromě distribuce zdravotnického materiálu také na provozování zařízení lékárenské péče, které spadají pod divizi farmacie.

5MAPO medical s.r.o.

Společnost MAPO medical s.r.o. se primárně zabývá prodejem a distribucí spotřebního materiálu a zdravotnických prostředků výhradně pro oblast zdravotnictví a lázeňství.

6ACTIMEDIX s.r.o.

Vývoj a výroba doplňků stravy, zdravotnických prostředků, dodávky surovin a polotovarů. Zajištění registrace a distribuce. Nabízíme komplexní řešení v realizaci výroby, zajištění logistiky, prodeji, marketingu a distribuci.

8Pharmaselect CZ s.r.o.

Děláme dovoz a nabízíme prodej léčiv i také zdravotnických prostředků.

9E & B Pharma spol. s r.o.

Provozujeme dovoz a prodej léčiv i také zdravotnických prostředků.

10ZZM, spol. s r.o.

Nákup, skladování a prodej zdravotnických prostředků.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej zdravotnických prostředků v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Prodej zdravotnických prostředků najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.