Prodej vysokozdvižných vozíků, VZV – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1AUTOGAS-DESTASERVIS s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(22)
U Bzinku 1169, Bzenec
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Naším oborem je prodej a servis manipulační techniky Desta, Hyundai, Capstan a dalších značek. Prodáváme a servisujeme vysokozdvižné vozíky. Zajišťujeme montáž a servis LPG. Součástí našich služeb je provoz stanice měření emisí. Aktuálně máme volná místa.

2Veselý Miroslav - manipulační technika1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Lipová alej 2a, Hodonín Ověřená

Jsme odborníci na vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku. Zabýváme se prodejem, servisem a pronájmem vysokozdvižných i nízkozdvižných vozíků značek Desta, Toyota, Balkancar a dalších. Specializujeme se na hydrauliku – výrobu hydraulických hadic na míru.

3MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

Prodáváme nové i použité vysokozdvižné vozíky a manipulační a skladovou techniku. A dále nábízíme fullservis a dílenské opravy a repasy všech typů vysokozdvižných vozíků i také manipulační techniky. A také provádíme školení řidičů i technické prohlídky vysokozdvižných vozíků.

4VZV EXTERNÍ SERVIS RP s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mitrovická 90/331, Ostrava, Nová Bělá Bezdlužná

Provozujeme autorizovaný servis DESTA. Nabízíme prodej a pronájem nových i použitých vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky včetně prodeje náhradních dílů. Provádíme technické kontroly VZV. Zajišťujeme školení řidičů motorových vozíků.

5YALE CZ s.r.o. (pobočka Frýdek-Místek, Místek)2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(58)
Družstevní 311, Frýdek-Místek,… Bezdlužná

Manipulační technika, vysokozdvižné vozíky, prodej s možností leasingu, pronájem, servis, poradenství při kompletním řešení skladů, příslušenství pro vzv-baterie, nabíječe, přídavná zařízení, servis vozíků Steinbock, zastoupení po celé ČR, sklad v ND.

6C.B.A. spektrum spol. s r.o.

U cukrovaru 221/5, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme manipulační techniky. Dále poskytujeme opravy a servis nízkozdvižných a vysokozdvižných vozíků Pramac a náhradních dílů na VZV. Značky Desta, Balkancar, Linde či Jungheinrych.

7UH TRANS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bedřicha Buchlovana…, Uherské Hradiště Bezdlužná

Firma UH TRANS poskytuje autodopravu stavebního materiálu (stěrky, písky, betony, suť ...) a stavební mechanizace (UNC,bagr,VZV) k realizaci vašich staveb. Odvoz, dovoz, uložení, likvidace. O nic se nestaráte přijedeme dovezeme, odvezeme - starosti nechte na nás.

8Toman Rudolf

Prodej, pronájem, výkup použitých vysokozdvižných vozíků, likvidace jejich vraků a prodej náhradních dílů.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej vysokozdvižných vozíků, VZV v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prodej vysokozdvižných vozíků, VZV najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.