Prodej vápence – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Kamenictví - Ručka Svatopluk

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Smetanův okruh 337…, Krnov Bezdlužná Ověřená

Naše firma provozuje kamenictví v Krnově již od roku 1991. Provádíme veškeré sochařské a kamenické práce. Nabízíme výrobky ze žuly, mramoru, vápence, pískovce a umělého kamene. Vyrábíme pomníky. Více informací získáte na našich internetových stránkách. Kontaktujte nás!

2Kalcit s.r.o.2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Jedovnická, Brno-Líšeň Bezdlužná

Těžba, zpracování a komplexní dodávky vápence a granodioritu pro stavebnictví, cukrovarnictví, chemický průmysl, zemědělství a sklářský průmysl. Provozujeme vlastní autodopravu.

3TT Servis Brno, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Opletalova 29, Adamov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Firma realizuje práce dle individuálních požadavků zákazníka od návrhu know-how, přes zpracování projektové dokumentace a dodávky jednotlivých strojních zařízení až po dodávky a montáž celých technologických linek formou „na klíč“. Projekční práce , inženýrské služby a dovoz mikromletého vápence.

4STAVEBNINY MATSTAV ZLÍN s.r.o.

Velkoobchod a prodejna stavebnin MATSTAV ZLÍN nabízí široký sortiment veškerého stavebního materiálu, zdící materiál, ytongy, cihly, betony a dále zámkové dlažby, zárubně, eurookna, dřevěné dveře a okna Velux. Rozvoz stavebního materiálu po Zlíně zdarma.

5APPESTAV s.r.o.

Tyršova 1780, Kuřim Bezdlužná

Zaměřujeme se na zhotovení vnitřních i vnějších omítek, fasád a provedení zateplení fasád. Prodáváme stavební materiál. Zajišťujeme rekonstrukce bytových jader a bytů.

6Extremos Petr Michalec

Extremos Petr Michalec, se sídlem Vápenice 33, 687 74, Vápenice, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2009. Předmětem podnikání je: Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů,…

7PROCHOROVA s.r.o.

PROCHOROVA s.r.o., se sídlem Pod Svahy 994, 686 01, Uherské Hradiště, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 41743, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2002. Předmětem podnikání je: zednictví…

8HASIT Šumavské vápenice a omítkárny, s.r.o. (centrála Brno)3 pobočky

Tovární 739/1, Brno Bezdlužná

Vyrábíme stavební materiál, zateplovací a sanační systémy.

9INTERIER STONE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Popovice 19, Popovice Bezdlužná

Nabízíme prodej obkladů a dlažeb z přírodního kamene či cementových lepidel, spárovacích hmot a prostředků k čištění včetně impregnace k údržbě přírodního kamene. Dále v sortimentu naleznete samonivelační stěrky, kamenné mozaiky a obklady z materiálů travertin, pískovec a vápenec. Zajišťujeme i…

10SPO spol. s r. o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(20)
Panská 395, Studénka
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Stavební firma zaměřená na pozemní a vodohospodářské stavby. Prodej vápenných malt značky Premix.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej vápence v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prodej vápence najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.