Prodej stavebních pozemků – Morava

Prodej stavebních pozemků v oblasti Morava je ideální pro ty, kteří hledají vhodné místo pro stavbu svého vysněného domu. Tyto pozemky jsou umístěny v klidných lokalitách s dobrou dostupností do centra města.

1–10 firem z 302 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Nabízíme komplexní služby v oblasti realit. Specialitou naší realitní kanceláře je zajištění poskytování poradenství v souvislosti s výše uvedenými službami: Analýzy tržních cen nemovitostí, finanční poradenství, stavebně – technické poradenství, ucelené a bezpečné právní zajištění poskytovaných…

Poslat poptávku realitykurim.cz 541 230 166

Fiedler reality sídlí v Brně, Králově poli; navštívit nás můžete každý všední den. Zajišťujeme prodej a pronájem developerských projektů, tedy novostaveb bytů a rodinných domů, stejně jako jednotlivých nemovitostí. Nabízíme kompletní realitní, právní a finanční servis.

Poslat poptávku fiedlerreality.cz 543 216 929

Nabízíme realitní služby prodeje a pronájmu - byty, rodinné domy, pozemky, komerční nemovitosti, developerské projekty Cihlářská, RD Šlapanice, RD Nebovidy. Finanční poradenství. Zajišťujeme veřejné dražby (dobrovolné/nedobrovolné), výběrová řízení a internetové aukce.

Poslat poptávku gaute.cz 541 213 390

Specialisté na prodej a pronájem bytů a RD v Brně a okolí. Spolupráce v rámci Asociace realitních kanceláří s dalšími realitkami - rozšíření nabídky nemovitostí dalším poptávajícím klientům na trhu.Zajistění aktuálních podkladů z katastru nemovitostí.

Poslat poptávku rkmatras.cz 542 214 222

Poskytujeme kompletní servis při prodeji, koupi, pronájmu i převodu nemovitostí, bezplatné poradenství v oblasti realit a možností financování. V naší nabídce najdete široké portfolio nemovitostí - byty, rodinné domy, pozemky a komerce.

Poslat poptávku unicareal.cz 541 211 876

Pohybujeme se v oblasti realit. Jsme stabilní a zkušená kancelář orientovaná na prodej a pronájem nemovitostí developerských projektů. Zajišťujeme kompletní služby jak pro developery, tak pro investory - poradenství, finanční služby, obchodní služby, právní a informační servis a propagaci.…

Poslat poptávku avrioreal.cz 734 411 160

Realitní kancelář - komplexní služby. Reality a nemovitosti po celé ČR - specializace na Brno a Jihomoravský kraj. Prodej, pronájem, financování, výkup - byty, rodinné domy, chaty a chalupy, pozemky, zahrady, kanceláře, komerční prostory i novostavby.

Poslat poptávku realmix.cz 775 077 503

Jsme realitní společnost, která Vám zprostředkuje prodej a pronájem bytů, domů, pozemků i nebytových prostor v Brně a okolí. Dále se zabýváme developerskou činností ve výstavbě.

Poslat poptávku rkmdevelopment.cz 542 213 130

Náplní naší práce je kompletní realitní činnost tj. prodej, pronájem, převod nemovitostí, jejich znalecké odhady, právní zajištění a veškeré legislativní požadavky související s nemovitostmi. Dále se zabýváme správou nemovitostí.

Poslat poptávku realhof.cz 774 291 776

Nabízíme prodej a pronájem rodinných domů, bytů, pozemků, komerčních i rekreačních objektů v Brně a okolí a na Boskovicku. Samozřejmostí je osobní přístup, poradenství, realitní, právní a finanční servis, hypotéky, stavební spoření a úvěry.

Poslat poptávku rkpohoda.cz 603 290 221

Prodej stavebních pozemků v lokalitě Morava – detailní popis

Díky své poloze jsou ideální pro rodiny s dětmi, kteří hledají klidné a bezpečné prostředí pro své děti. Prodej stavebních pozemků v oblasti Morava je také vhodný pro investory, kteří hledají zajímavé příležitosti pro své investice. Tyto pozemky nabízejí vysoký potenciál pro budoucí růst a výnosnost. Pokud hledáte vhodné místo pro stavbu svého domu nebo pro investici, prodej stavebních pozemků v oblasti Morava je tou správnou volbou.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.