Prodej spínačů – Morava

1–10 firem z 79 nalezených Filtry

1REROSA-HYDRAULIKA, s.r.o.

Nádražní 192/38, Hustopeče
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Typový, ale také zakázkový prodej hydraulických válců i náhradních dílů. Dodáváme chromované pístní tyče, honované trubky, těsniva, kloubová ložiska, oka, hydraulické hadice, zámky a rozvaděče, rychlospojky, spojovací prvky.

2EJMAFLEX s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Nádražní 1160, Slavkov u Brna Bezdlužná

Dodáváme armatury, odvaděče kondenzátu, nerezové vlnovcové a gumové kompenzátory, zpětné, redukční, pojistné a solenoidové ventily, ohebné hadice, magnetické stavoznaky, přerušovače vakua. Prodáváme plynové hadice a hadice k solárním kolektorům.

3G.A.S. a.s.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(18)
U Kyjovky 3928/1, Hodonín Bezdlužná

Naše společnost G.A.S. a.s. vznikla v roce 1993 jako obchodní společnost zabývající se dovozem a prodejem měřicí a regulační techniky se zaměřením na oblast plynárenství. Během svého dalšího působení firma postupně rozšiřovala další působnost postupně na dodávky do prakticky všech odvětví…

4ELFETEX, spol. s r.o. (centrála Brno)24 poboček

Vídeňská 297/99, Brno
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Velkoobchod elektroinstalačním materiálem.

5REM-Technik s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Klíny 4389/35, Brno Bezdlužná

Zastupujeme přední výrobce průmyslové a domovní automatizace.

6ARNOS s.r.o.

1.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Horní 729/32, Brno

Firma ARNOS s.r.o. byla založena v roce 2002. Nejvíce se soustředíme na dodávky světelných zdrojů, světel a jejich příslušenství. Zákazníkům nabízíme i další elektrotechnické zboží. Naší specialitou jsou rychlé dodávky kompletního sortimentu výrobků firmy OSRAM. Vždy se snažíme našim obchodním…

7ESTA, spol. s r.o

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
Kounická 1199/68, Ivančice Bezdlužná

Vyrábíme rozvaděče NN a plastové skříně pro plyn a také vyvíjíme a vyrábíme elektroměrové plastové rozvaděče a také vyrábíme hydraulické nářadí a nářadí pro PPN pro energetiku a také prodáváme elektromateriál IVV a VN a VVN a dále dodáváme přípojkové a rozpojovací skříně.

8ELEKTROBOCK CZ s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(28)
Blanenská 1763, Kuřim Bezdlužná

Nabízíme vývoj a prodej spotřební elektroniky pro domácnost - centrální ovládání vytápění, termostaty, zvonky, zásuvky, vypínače, regulátory osvětlení, časové spínače, čidla vlhkosti a ovládání solárních systémů.

9Fiveco s.r.o.

Naše společnost realizuje designový návrh, konstrukční dokumentaci pro výrobu v oblasti nábytkové, dřevo, kov včetně například podkladů pro výpalky konstrukčních prvků stánků.

10KME, spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(32)
Tyršova 16 , Kuřim Bezdlužná

Výroba rozváděčů nízkého napětí, dodávky elektrických a elektronických zařízení. Nabídka řídicích systémů. Zaměřujeme se na svorkovnicové a deblokační skříně, typizované rozváděče, ovládací panely a pulty v plastovém i oceloplechovém provedení a v různém stupni elektrického krytí.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej spínačů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prodej spínačů najdete 79 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 71 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 24 firem v regionu Morava.