Prodej spárovacích hmot – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1STAVEBNINY HICL s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
U Zastávky 2, Velké Pavlovice Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem široké škály stavebního materiálu. Můžete u nás zakoupit kanalizační a odpadní roury, zdivo, sádrokarton, malta či dřevo a dřevěné brikety. Mezi naše služby patří také rozvoz zboží vlastní dopravou či skládání materiálu hydraulickou rukou.

2VEBEL Servis, spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Severní 547/6, Brno
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Současný VEBEL Servis , spol. s r.o. je moderní, dynamickou společností, která buduje svůj úspěch v orientaci na spokojeného zákazníka. V roce 2007 firma zahájila prodej velkoplošných materiálů, obalových materiálů a brusiv. Rozšíření sortimentu si vyžádalo i rozšíření skladových prostor,…

3AB KAMNA KRBY s.r.o.

Slovinská 3, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej a výroba kachlových kamen, komíny, krbové vložky, vnitřní, venkovní krby i udírny.Litinové výrobky. Kamna a krby na míru. Stavba kamen a krbů všech provedení.

4Palovčík Jozef

Polská 420 , Javorník
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízím prodej podlahových krytin včetně montáže. Prodáváme koupelnové vybavení. Dále nabízím malířské práce.

5POLYCONCRETE s.r.o.

Na Slanici 444, Zlín
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Provádíme sanace betonu a železobetonu, průmyslové podlahy, izolace proti vodě a chemickým produktům, lepidla a spárovací hmoty, omítky a nátěry, řešení fasád. Provozujeme e-shop s potřebami a materiály na stavbu.

6Uhlíř Bedřich

Nabízíme vybavení koupelen. Prodáváme obklady, dlažby, stavební materiál, lepidla a spárovací hmoty, sprchové kouty a vany.

7Obklady Dlažby Poteč s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(62)
Poteč 270, Poteč
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej obkladů a dlažeb a veškerých doplňků a nářadí pro obkladače. Dále prodáváme sanitární vybavení koupelen a WC. Naleznete zde vany, sprchové kouty, umyvadla, bidety, topná tělesa, koupelnové doplňky.

8INTERIER STONE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Popovice 19, Popovice Bezdlužná

Nabízíme prodej obkladů a dlažeb z přírodního kamene či cementových lepidel, spárovacích hmot a prostředků k čištění včetně impregnace k údržbě přírodního kamene. Dále v sortimentu naleznete samonivelační stěrky, kamenné mozaiky a obklady z materiálů travertin, pískovec a vápenec. Zajišťujeme i…

9Dopler Studio s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(92)
Rybářská 2112/15 , Ostrava Bezdlužná

Nabízíme velkoobchodní prodej nátěrových hmot, tmelů a laků. Provozujeme e-shop, který nabízí barvy na beton, dřevo a kov, čisticí prostředky, lepicí pásky a fólie, ochranu dřeva, omítky, stěrky, pracovní potřeby, ředidla, tužidla, tmely, spárovací hmoty, průmyslovou a stavební chemii, spreje.

10Altabix s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(15)
Kaminského 586/119, Ostrava Bezdlužná

Nabízíme prodej spárovacích hmot i obkladů a dlažeb.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej spárovacích hmot v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prodej spárovacích hmot najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.