Prodej robotových svařovacích zdrojů – Morava

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Hadyna - International, spol. s r.o.

Teslova 1118, Moravská Ostrava a…
Otevřeno od 7:00
Ověřená

Dodávky svařovací techniky, svařovacích hořáků, materiálů, stolů a traktorů. Dále nabízíme brusivo, hadice, vozíky, technické plyny, ochranné pomůcky a odsávání zplodin. Provádíme robotizace pracovišť i výrobních linek. Poskytujeme servis a velkoobchodní prodej zařízení.

2Střední škola technická a gastronomická Blansko1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Bezručova 1601/33, Blansko Bezdlužná Ověřená

Střední škola moderních technologií nabízející střední vzdělání s maturitní zkouškou a střední vzdělání s výučním listem v oblastech strojírenství, elektrotechniky a gastronomie. Nabízíme obor mechanik seřizovač, elektrikář, kuchař, číšník, mechanik elektrotechnik, nástrojář,…

3BIBUS METALS s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vídeňská 204/125, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

BIBUS METALS s.r.o. je tradičním dodavatelem niklových slitin, jako je NICKEL, MONEL, INCONEL. INCOLOY, NIMONIC, BRIGHTRAY, NILO, UDIMET a titanových slitin jako je CP TITAN, TITAN Grade 1, TITAN Grade 2, TITAN Grade 5, TITAN Grade 5 ELI, TITAN Grade 9, Ti-6Al-4V a další. Dále také speciální…

4ALBA - METAL, spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(22)
Mlýnská 459, Ladná

Rovnání, dělení, tvarování a svařování drátu převážně pro automobilový průmysl moderní CNC technologií.Pro naše zákazníky realizujeme vývojovou a sériovou výrobu pro téměř 30 typů automobilů, jako terciální nebo sekundární dodavatel řetězce. Využíváme vlastní technologické oddělení, které je…

5Dobeš Marek - KOVOVÝROBA - Plotové centrum1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Pod Jurým ul., Lůžkovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Plotové centrum. Výroba a prodej průmyslových a zahradních brán a branek, plotových sloupků, pletiv a drátů. Provádíme stavby plotů na klíč. Vyrábíme lešenářské kozy, plechové dveře do zárubně, mobilní plotové panely. Zakázková výroba, autodoprava.

6Kovovýroba ZZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Uničovská 2331/73, Šternberk Bezdlužná

V naší firmě nabízíme komplexní drátěný program, koše, police, regály, kontejnery, zásobníky, sítě, stojany, celé sestavy, háčky, ohýbaný a rovnaný drát v 3D do 13mm. Vyrábíme dle zadání od návrhu přes výrobu, povrchovou úpravu po expedici v exportním balení.

7FERIER, s.r.o.1 pobočka

Slavíkova 6143/18e, Poruba
Otevřeno od 7:15

Maloobchodní a velkoobchodní prodej, montáž a servis svářecí techniky a svařovacích robotů německého výrobce CLOOS.

8MS technik, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Dukelská 114, Šenov u Nového…

Vyrábíme plechové výlisky převážné pro automobilový průmysl. Lisujeme na postupových i ručních lisech, nýtujeme, ruční a robotické svařování. Prodáváme lisovací nástroje, kontrolní a svařovací přípravky.

9VLČEK - svařovací technika spol. s r.o.

1. května 324/156, Ostrava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše společnost VLČEK - svařovací technika spol. s r.o. se zabývá prodejem a servisem techniky pro svařování. Dále prodáváme hořáky, aj.

10RESPO, spol. s r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bosonožské náměstí…, Brno Bezdlužná

Společnost RESPO,spol. s r.o. byla založena v roce 1992 jako rodinná firma a v této tradici pokračuje dodnes. Společnost se od svého založení věnuje hlavně především kovoobrábění a provádění zámečnických prací pro soukromou a občanskou výstavbu po Brně a okolí.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej robotových svařovacích zdrojů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prodej robotových svařovacích zdrojů najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.