Prodej římských rolet – Morava

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Monika Měchurová-bytové doplňky

Svatoborská 363/11, Kyjov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Monika Měchurová-bytové doplňky-Specializujeme se na prodej vybavení interiérů, bytových doplňků, textilu a kamenů.Nabízíme dekorace, tapety, designový nábytek, léčivé kameny, vyšívané záclony a závěsy, skleněná umyvadla, bytové vůně, křišťály a další.

2MERITEX s.r.o.-bytový interiér

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Čajkovského 4282/48, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dovážíme a šijeme záclony, závěsy, přehozy a různý dekorační bytový textil. Vyrábíme a prodáváme dětský textil a oblečení pro obchodní odběratele. Nabízíme římské roletky, panelové japonské stěny, doplňkový sortiment jako jsou dekorativní polštářky, ubrousky a mnoho dalšího.

3Francová Dana - KOBERCE, PODLAH. KRYTINY, BYTOVÉ DOPLŇKY2 pobočky

Kvítková 552, Zlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na bytový textil. Koberce kusové a celoplošné, PVC podlahoviny, lino, laminátové a dřevěné podlahy, rohože, bytový textil včetně dodávky a pokládky podlah a koberců na míru.Na naší prodejně se kromě podlahových krytin specializujeme na kusové koberce, bytový textil a garnýže.

4STUDIO DEKOR s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(7)
Mariánské náměstí…, Uherské Hradiště
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme maloobchodní prodejci bytového textilu se širokou nabídkou kvalitního, značkového zboží z tuzemska i dovozu. Našim zákazníkům nabízíme možnost zaměření na místě, návrh a realizaci zastínění všech typů oken, tzn. zaměření všech rozměrů, konzultaci při výběru materiálů, zpracování cenové nabídky…

5Sýkora Vlastimil - podlahy Sýkora2 pobočky

Šromova 146, Uherské Hradiště
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme všechny typy podlahových krytin i s pokládkou. Plovoucí podlahy laminátové i dřevěné, pevně lepené podlahy, linoleum, PVC a korek značkových výrobců Parador, Kronotex, QuickStep, Forbo nebo Fatra. PVC podlahy Novilon s funkcí Aquagrip a Novicelan. Pokládka krytin. Dodáváme plastová okna,…

6Gažarová Renáta- REGA interier

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pasteurova 10, Olomouc
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

REGA interier je zde pro vás a váš interiér od roku 1993. V současné době jsme zaměřeni převážně na dekoraci a zastínění oken, dekorativní tapety, rolety do oken a doplňky. Naše služby od odborného poradenství, zaměření přes poradenství až po realizaci můžete využít v plné míře, nebo jen z části.…

7Kvalitní zastínění s.r.o.

Nabízíme kvalitní interiérovou a exteriérovou stínící techniku. Prodáváme horizontální a vertikální žaluzie, plisé žaluzie, japonské stěny, látkové a římské rolety, zatemňující rolety, zastínění zimních zahrad, rolety do střešních oken. Nabízíme také venkovní žaluzie a rolety, sítě proti hmyzu,…

8Marek Ščudla

5.0
★★★★★
★★★★★
(36)
Holubice 208, Holubice Bezdlužná

Provádíme a nabízíme šití a také i prodej záclon a závěsů a montáž a prodej garnýží a žaluzií a sítí proti hmyzu a japonských stěn a rolet římských i klasických.

9Chmelová Marcela

4.5
★★★★★
★★★★★
(17)
Koláčkovo náměstí…, Slavkov u Brna Bezdlužná

Máme nabídku dekorací pro okna a interiéry a provádíme šití záclony a závěsů a bytového textilu na míru a také dodáme garnýže a římské textilní rolety i japonské stěny a tapety.

10HAVEL - VRATA / MARKÝZY / ROLETY s. r. o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mastného 1035/6 , Ostrava, Slezská… Bezdlužná

Prodáváme interiérové, řetízkové i římské rolety a markýzy,také montujeme garážová vrata a brány.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej římských rolet v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prodej římských rolet najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.