Prodej restaurace, hospod – Morava

Prodej, restaurace a hospody jsou v oblasti Morava velmi žádané. Pokud hledáte místo, kde si můžete vychutnat skvělé jídlo a pití, určitě nebudete zklamáni.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1MDJ s.r.o.

Provozujeme skladování a také pronájmem skladu a dále i venkovních ploch a také nabízíme logistické služby. Děláme vedení skladové evidence. Pracovní aktivity společnosti jsou zaměřeny především na zásobování maloobchodních prodejen, jídelen veřejného stravování, školní jídelny, učiliště, gymnázia,…

2Základní škola a Mateřská škola, Moravský Písek, příspěvková organizace

Jsme plně organizovaná základní škola. Podle záznamu v kronice byla na nynějším č.p. 168 vystavěna školní budova, v níž se začalo vyučovat od 1. 9. 1859. Od 1. 11. 2002 jsme příspěvkovou organizací. Naše škola byla vybudovaná pro žáky obce Moravský Písek a spádových obcí, zejména Moravský Písek -…

3ALVA REAL s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(33)
Štěpánská 311/6, Brno-Trnitá
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Realitní kancelář se zaměřením na reality. Nabízíme prodej, pronájem byty, prodej, pronájem domy, prodej chalupy a chaty.

4Ing. Žůrek Václav

4.7
★★★★★
★★★★★
(14)
Riegrovo náměstí…, Kroměříž Bezdlužná

Realitní kancelář se zaměřením na český i zahraniční trh, prodej, koupě a pronájem všech typů nemovitostí, včetně hypoték a úvěrů, jednání na úřadech, asistence při předání nemovitosti. Zpracování odborných studií a posudků. Poskytování poradenství při řešení exekucí, dluhů a dražeb.

5Realitní kancelář DOMINO, s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Riegrovo náměstí…, Kroměříž Bezdlužná

Zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí, jejich správy a údržby. Nabídka zpracování odborných studií a posudků. Specializujeme se na rodinné domy, chaty, pozemky, zahrady, nebytové prostory, kanceláře, haly, hotely, restaurace, garáže.

6NOVESTA SPORT s.r.o.

U Zimního stadionu…, Zlín
Otevřeno do 22:00

Víceúčelová Sportovní hala Euronics poskytuje občanům Zlína komplex služeb souvisejících se sportem a odpočinkem pro volný čas. Prostory haly jsou využívány jako sportovní hala, víceúčelová hala, koncertní sál a výstavní veletržní hala. Součástí zařízení je fitness centrum, masáže, sauna,…

7JADRAN REALITY, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Zelný trh 1514, Uherské Hradiště Bezdlužná

Poskytujeme zprostředkování prodeje a koupě nemovitostí v Chorvatsku a Itálii. Nabízíme apartmány, domy, vily i pozemky, hotely a restaurace od Istrie až po Jižní Dalmácii. Dále poskytujeme právní servis, správu nemovitostí a další realitní služby.

8Základní škola a Mateřská škola Hostašovice, příspěvková organizace

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Hostašovice 31, Nový Jičín Bezdlužná

Naše základní škola a mateřská škola v Hoštasovicích nabízí svým žákům rozsáhlé možnosti sportovních i zájmových aktivit.

9Servis bydlení MORAVA, s.r.o.

Masarykovo nám. 5/4, Karviná, Fryštát
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Naše realitní kancelář se zabývá prodejem i pronájmem domů, bytů, garáží, pozemků, rekreačních objektů, kanceláří, restaurací a vil.

10MAT reality s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Svobody 14, Frýdek-Místek,… Bezdlužná

Zprostředkujeme prodej, nákup a pronájem nemovitostí. Naší specializací jsou byty, rodinné domy, kanceláře, obchody, restaurace, sklady, garáže, chaty, chalupy i zemědělské usedlosti atd.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej restaurace, hospod v lokalitě Morava – detailní popis

V restauracích najdete širokou nabídku jídel a nápojů, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Hospody jsou pak ideálním místem pro posezení s přáteli a ochutnání místních specialit. Pokud hledáte prodejní místo, v oblasti Morava najdete mnoho obchodů s potravinami, kde si můžete nakoupit čerstvé suroviny pro vaše kulinářské dovednosti. Využijte tedy vše, co vám tato oblast nabízí a objevte nové gastronomické zážitky.