Prodej památek – Morava

Prodej památek v oblasti Morava je skvělou příležitostí pro milovníky historie a turisty, kteří chtějí objevovat krásy naší země. Nabídka je široká a zahrnuje jak památky kulturního dědictví, tak i přírodní krásy.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Zábřežská kulturní, s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(358)
Československé…, Zábřeh Bezdlužná Ověřená

Provozujeme kulturní dům a kino ve městě Zábřeh. Pořádáme koncerty, festivaly, společenské akce, akce pro děti a pro školy. Pořádáme i širokou škálu kurzů, a to jazykové kurzy, pohybové kurzy a taneční kurzy. Přijít k nám můžete i na divadlo.

2Mikulovská rozvojová s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Náměstí 158/1, Mikulov Bezdlužná

Zajištění kulturních akcí ve městě. Provozování kina, kinoklubu a Dietrichsteinské hrobky.

3Obec Horní Životice

Horní Životice 126, Horní Životice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obecní úřad Horní Životice podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec. Naleznete zde veškeré důležité informace o pronájmech a…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej památek v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava se nachází mnoho historických budov, jako například zámky, kostely a kláštery, které jsou svědky minulých dob. Tyto památky jsou nejen krásné, ale také mají velkou historickou hodnotu. Prodej památek v oblasti Morava je tedy skvělou příležitostí pro ty, kteří chtějí poznat historii naší země a zároveň si užít krásné výlety.