Prodej optických přístrojů – Morava

Prodej optických přístrojů je specializovaný obchod, který se zaměřuje na prodej různých typů optických přístrojů, jako jsou dalekohledy, mikroskopy, lupeny, binokuláry a další. Tyto přístroje jsou určeny pro různé účely, jako jsou pozorování přírody, astronomie, biologie, medicína a mnoho dalších…

1–10 firem z 167 nalezených Filtry

1Oční studio Aleš Žejdl s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Nádražní 654/10, Brno-město Bezdlužná

Jsme oční optika a nabízíme výběr z více jak 7000 druhů brýlových obrub a také nabízíme měření zraku a optometrie a brýlové čočky i kontaktní čočky i přístroje na měření počasí a meteorologické stanice. A také poskytujeme služby očního lékařství.

2CM OPTIK, s.r.o.3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(13)
Česká 239/23, Brno-město Bezdlužná

Jsme oční optika a děláme odborné oční vyšetření a předpis korekce očním lékařem a dále děláme zhotovení a prodej dioptrických brýlí. Nabízíme prodej slunečních brýlí a pouzder a doplňkového sortimentu a poskytujeme aplikace kontaktních čoček.

3LUMIOPTIC s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(22)
Veveří 456/9, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej brýlové obruby různých značek a cen a také čočky značek OMEGA,NIKON, DIOPTRA, HOYA, ZEISS, MULTIFOKÁL, BIFO, TRANSITION. Optické a sluneční brýle s 100% UV značek Esprit, Elle, D&G, Jaguar i Hugo Boss. Dále nabízíme lupy a pouzdra a čisticí prostředky, doplňky a speciální brýle…

4Peštálová Jitka1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Mendlovo náměstí 17…, Brno-Staré Brno Bezdlužná

Jsme oční optika a nabízíme služby v oblasti oční optiky a měření zraku. Nabízíme široký výběr optických a slunečních brýlí a to včetně módních značek Roberto Cavalli a Replay a Timberland a Mont Blanc a Ferrari a Miss Sixty a nabízíme prodej minerální a plastové čočky Essilor a Hoya.

5JOY OPTIK - Olga Šedivá7 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradníkova 2-8, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme odborné vyšetření zraku registrovanými optometristy a zhotovení brýlí na lékařský předpis i bez předpisu a nabízíme prodej slunečních brýlí a doplňkového sortimentu jako jsou utěrky a řetízky a pouzdra a teploměry a hygrometry i také ochranné brýle a kontaktní čočky a roztoky.

6SASFIN a.s.4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Masarykova 405/18, Brno-město Bezdlužná

Děláme komplexní služby oční optiky a nabízíme široký výběr optických i slunečních brýlí a kontaktních čoček všech cenových kategorií a dále prodáváme světoznámé značky jako jsou RAY BAN a STING a POLICE a FILA a GIVENCHY a ETRO a ESCADA a CHANEL a PRADA i také VERSUS a VERSACE i BOSS.

7OPTIKA RICHTER, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(112)
Žerotínovo náměstí…, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

OPTIKA RICHTER, s.r.o.-Děláme vyšetření zraku a aplikace kontaktních čoček a dále prodáváme brýlové obruby a sluneční brýle a dioptrická skla i zvětšovací pomůcky.

8DUOOPTIK, s.r.o.

Cejl 532/77, Brno-Zábrdovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme a nabízíme oční optiku.

9Zdeňka Volfová

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Palackého třída 2522, Brno-Královo Pole

Provozujeme prodej brýlí a kontaktních čoček a dále i příslušenství se specializací na multifokální brýle a nabízíme provedení měření zraku. Máme vysoce kvalifikovaný personál, mnohaletá praxe, mezinárodní vysokoškolské diplomy (ČR, USA, RAKOUSKO) - Používáme nejmodernější vyšetřovací metody a…

10OPTIKA VIVA - Pavel Vencbauer1 pobočka

Dornych 404/4, Brno-Trnitá
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Optika VIVA nabízí prodej a opravu brýlí, zhotovení brýlí, aplikaci kontaktních čoček a kvalitní zboží za nejlepší ceny v okolí. Vyškolený personál optometristů na prodejnách vám poradí a s radostí vám pomůže s každým problémem. Naším cílem je spokojenost zákazníka.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej optických přístrojů v lokalitě Morava – detailní popis

Obchod s optickými přístroji v oblasti Morava nabízí širokou škálu produktů pro zákazníky, kteří hledají kvalitní a spolehlivé optické přístroje. V nabídce jsou produkty od předních výrobců, jako jsou Leica, Zeiss, Nikon, Swarovski a další.

V obchodě s optickými přístroji v oblasti Morava najdete:

1. Dalekohledy - Nabízíme širokou škálu dalekohledů pro pozorování přírody, astronomie a dalších účelů. Naše dalekohledy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou vybaveny vysokým zvětšením a jasným obrazem.

2. Mikroskopy - Nabízíme mikroskopy pro vědecké účely, jako je biologie, medicína a další oblasti. Naše mikroskopy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou vybaveny vysokým rozlišením a jasným obrazem.

3. Lupeny - Nabízíme širokou škálu lupen pro různé účely, jako jsou čtení, práce s malými díly a další. Naše lupeny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou vybaveny vysokým zvětšením a jasným obrazem.

4. Binokuláry - Nabízíme binokuláry pro pozorování přírody, sportovní akce a další. Naše binokuláry jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou vybaveny vysokým zvětšením a jasným obrazem.

5. Příslušenství - Nabízíme širokou škálu příslušenství pro optické přístroje, jako jsou stativy, kufry, čistící sady a další.

V obchodě s optickými přístroji v oblasti Morava se zákazníci mohou spolehnout na kvalitní a spolehlivé produkty od předních výrobců. Naši odborníci jsou připraveni pomoci zákazníkům s výběrem nejlepšího optického přístroje pro jejich potřeby.

V obchodě s optickými přístroji v oblasti Morava se zákazníci mohou těšit na:

- Širokou škálu produktů od předních výrobců
- Kvalitní a spolehlivé produkty
- Odborné poradenství od našich odborníků
- Příjemné a přátelské prostředí

Pokud hledáte kvalitní optický přístroj, navštivte náš obchod v oblasti Morava a nechte se inspirovat naší širokou nabídkou.