Prodej optických pomůcek – Morava

Prodej optických pomůcek je specializovaný obchod, který nabízí širokou škálu produktů pro zlepšení zraku. v oblasti Morava se nachází několik takových obchodů, které se zaměřují na prodej brýlí, kontaktních čoček, lup a dalších optických pomůcek.

1–10 firem z 156 nalezených Filtry

1Oční studio Aleš Žejdl s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Nádražní 654/10, Brno-město Bezdlužná

Jsme oční optika a nabízíme výběr z více jak 7000 druhů brýlových obrub a také nabízíme měření zraku a optometrie a brýlové čočky i kontaktní čočky i přístroje na měření počasí a meteorologické stanice. A také poskytujeme služby očního lékařství.

2CM OPTIK, s.r.o.3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(13)
Česká 239/23, Brno-město Bezdlužná

Jsme oční optika a děláme odborné oční vyšetření a předpis korekce očním lékařem a dále děláme zhotovení a prodej dioptrických brýlí. Nabízíme prodej slunečních brýlí a pouzder a doplňkového sortimentu a poskytujeme aplikace kontaktních čoček.

3LUMIOPTIC s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(22)
Veveří 456/9, Brno-Veveří
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Nabízíme prodej brýlové obruby různých značek a cen a také čočky značek OMEGA,NIKON, DIOPTRA, HOYA, ZEISS, MULTIFOKÁL, BIFO, TRANSITION. Optické a sluneční brýle s 100% UV značek Esprit, Elle, D&G, Jaguar i Hugo Boss. Dále nabízíme lupy a pouzdra a čisticí prostředky, doplňky a speciální brýle jako…

4Peštálová Jitka1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Mendlovo náměstí 17…, Brno-Staré Brno Bezdlužná

Jsme oční optika a nabízíme služby v oblasti oční optiky a měření zraku. Nabízíme široký výběr optických a slunečních brýlí a to včetně módních značek Roberto Cavalli a Replay a Timberland a Mont Blanc a Ferrari a Miss Sixty a nabízíme prodej minerální a plastové čočky Essilor a Hoya.

5JOY OPTIK - Olga Šedivá7 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradníkova 2-8, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme odborné vyšetření zraku registrovanými optometristy a zhotovení brýlí na lékařský předpis i bez předpisu a nabízíme prodej slunečních brýlí a doplňkového sortimentu jako jsou utěrky a řetízky a pouzdra a teploměry a hygrometry i také ochranné brýle a kontaktní čočky a roztoky.

6SASFIN a.s.4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Masarykova 405/18, Brno-město Bezdlužná

Děláme komplexní služby oční optiky a nabízíme široký výběr optických i slunečních brýlí a kontaktních čoček všech cenových kategorií a dále prodáváme světoznámé značky jako jsou RAY BAN a STING a POLICE a FILA a GIVENCHY a ETRO a ESCADA a CHANEL a PRADA i také VERSUS a VERSACE i BOSS.

7OPTIKA RICHTER, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(112)
Žerotínovo náměstí…, Brno-Veveří
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

OPTIKA RICHTER, s.r.o.-Děláme vyšetření zraku a aplikace kontaktních čoček a dále prodáváme brýlové obruby a sluneční brýle a dioptrická skla i zvětšovací pomůcky.

8DUOOPTIK, s.r.o.

Cejl 532/77, Brno-Zábrdovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provozujeme a nabízíme oční optiku.

9Zdeňka Volfová

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Palackého třída 2522, Brno-Královo Pole

Provozujeme prodej brýlí a kontaktních čoček a dále i příslušenství se specializací na multifokální brýle a nabízíme provedení měření zraku. Máme vysoce kvalifikovaný personál, mnohaletá praxe, mezinárodní vysokoškolské diplomy (ČR, USA, RAKOUSKO) - Používáme nejmodernější vyšetřovací metody a…

10OPTIKA VIVA - Pavel Vencbauer1 pobočka

Dornych 404/4, Brno-Trnitá
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Optika VIVA nabízí prodej a opravu brýlí, zhotovení brýlí, aplikaci kontaktních čoček a kvalitní zboží za nejlepší ceny v okolí. Vyškolený personál optometristů na prodejnách vám poradí a s radostí vám pomůže s každým problémem. Naším cílem je spokojenost zákazníka.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej optických pomůcek v lokalitě Morava – detailní popis

V těchto obchodech najdete široký výběr brýlí různých značek a stylů. Nabízejí se zde dioptrické brýle pro dalekozraké, krátkozraké, astigmatiky a další. Kromě toho jsou zde k dispozici i sluneční brýle s dioptriemi, které jsou ideální pro lidi, kteří trpí citlivostí na světlo.

Dalším populárním produktem jsou kontaktní čočky. Ty jsou vhodné pro lidi, kteří nechtějí nosit brýle, nebo pro sportovce, kteří potřebují volnější pohyb. V obchodech s optickými pomůckami v oblasti Morava najdete kontaktní čočky různých typů, jako jsou měkké, tvrdé, jednodenní, dvoutýdenní a měsíční.

Pro lidi s omezeným zrakem jsou k dispozici i lupy a další optické pomůcky. Ty jsou ideální pro čtení, práci s drobnými předměty nebo pro sledování televize. V obchodech s optickými pomůckami v oblasti Morava najdete široký výběr lupů různých velikostí a typů.

V obchodech s optickými pomůckami v oblasti Morava se také nabízejí různé doplňky, jako jsou čisticí prostředky, obaly na brýle a kontaktní čočky, řetízky na brýle a další.

Celkově lze říci, že obchody s optickými pomůckami v oblasti Morava nabízejí široký výběr produktů pro zlepšení zraku. Pokud hledáte kvalitní brýle, kontaktní čočky nebo lup, určitě navštivte některý z těchto obchodů.