Prodej náhradních dílů Fiat – Morava

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1ADS autodílna Sever, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Lipůvka 358, Lipůvka
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Autoservis, pneuservis, diagnostika. Prodáváme nové díly na vozy Fiat, Alfa, Lancia. Vykupujeme a prodáváme tyto vozidla. Nabízíme funkční díly z havarovaných vozů stejných značek.

2EUROvrak s.r.o.

Holubice, Holubice 127
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Jsme největší autovrakoviště na Moravě. Zabýváme se prodejem automobilů, náhradních dílů, výkupem vozů, a likvidací autovraků dle platné legislativy. Působíme na území celé České republiky, auto odtáhneme po dohodě odkudkoliv, likvidaci autovraku zajišťujeme zdarma. Vystavení protokolu o…

3PRO MOTOR Servis CZ s.r.o.

Brněnská 1066, Modřice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Opravujeme motory DEUTZ, HATZ, V současnosti zahrnují naše aktivity především oblast motorů Deutz, kde jsme jediným oficiálním zastoupením výrobce DEUTZ AG pro ČR. Od roku 2005 jsme pro ČR zastoupením výrobce motorů Fiat Powertrain Technologies (FPT), dříve známého jako Iveco Motors či Iveco Aifo.

4Tkáč Ivo1 pobočka

U Hrůbků 241/3, Ostrava, Nová Ves
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem náhradních dílů. Nabízíme ramena, tlumiče pérování, vačkové hřídele, střešní nosiče, hands free, parkovací senzory. Zajišťujeme servis a diagnostiku.

5Primadily.cz

U Cukrovaru 1669/4b, Opava
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provozujeme internetový prodej náhradních dílů pro automobily osobní Škoda, Ford, Fiat, Opel či Renault i nákladní automobily MAN, Volvo, Iveco, DAF, Scania, Tatra, Liaz, Avia a další. Náhradní díly poskytujeme i pro přívěsy a návěsy.

6Čerlík Svatopluk

Útěchovská 224/1 , Rajhradice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme měření emisí benzínových a naftových motorů na počkání. Příprava a realizace STK. Opravy všech značek automobilu se zaměřením na Fiat. Prodej náhradních dílu.

7Auto Palace Brno s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Řipská 1150/22, Brno-Slatina Bezdlužná

Jsme prodejce a autorizovaný servis nových vozů Mazda, Mitsubishi, Peugeot a Volvo. Autorizovaný servis vozů Fiat. Výkup a prodej všech značek ojetých vozů – AutoPoint. Předváděcí vozy. Prodej originálních náhradních dílů a příslušenství.

8PETROIL CZ s.r.o. - prodej osobních a užitkových vozů5 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(115)
Horní Moštěnice 528, Horní Moštěnice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej osobních i užitkových vozů Fiat včetně prodeje náhradních dílů, autodoplňků a příslušenství pro vozy Fiat a Alfa Romeo. Dále nabídka pneumatik.

9TotalCar s.r.o.1 pobočka

Mitrovická 357/409, Ostrava, Nová Bělá
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se výkupem a prodejem náhradních dílů automobilů značek Fiat, Ford, Peugeot a Citroen. Výkup havarovaných vozů. Dále provozujeme odtahovou službu.

10Římanek Milan1 pobočka

Horymírova 1885/108, Ostrava, Zábřeh
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem turbodmychadel a náhradních dílů. Opravujeme turbodmychadla, servořízení a provádíme autodiagnostiku. Specializujeme se na značky Audi, BMW, Ford, Mercedes, Opel, Renault, Škoda, Volkswagen, Seat a Fiat.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej náhradních dílů Fiat v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prodej náhradních dílů Fiat najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.