Prodej montovaných, průmyslových, plechových hal – Morava

Prodej montovaných průmyslových plechových hal je v oblasti Morava velmi žádaný. Tyto haly jsou ideální pro různé průmyslové účely, jako jsou skladování, výroba a další.

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1Základní škola a Mateřská škola, Moravský Písek, příspěvková organizace

Jsme plně organizovaná základní škola. Podle záznamu v kronice byla na nynějším č.p. 168 vystavěna školní budova, v níž se začalo vyučovat od 1. 9. 1859. Od 1. 11. 2002 jsme příspěvkovou organizací. Naše škola byla vybudovaná pro žáky obce Moravský Písek a spádových obcí, zejména Moravský Písek -…

2Ing. Žůrek Václav

4.7
★★★★★
★★★★★
(14)
Riegrovo náměstí…, Kroměříž Bezdlužná

Realitní kancelář se zaměřením na český i zahraniční trh, prodej, koupě a pronájem všech typů nemovitostí, včetně hypoték a úvěrů, jednání na úřadech, asistence při předání nemovitosti. Zpracování odborných studií a posudků. Poskytování poradenství při řešení exekucí, dluhů a dražeb.

3Realitní kancelář DOMINO, s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Riegrovo náměstí…, Kroměříž Bezdlužná

Zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí, jejich správy a údržby. Nabídka zpracování odborných studií a posudků. Specializujeme se na rodinné domy, chaty, pozemky, zahrady, nebytové prostory, kanceláře, haly, hotely, restaurace, garáže.

4NOVESTA SPORT s.r.o.

U Zimního stadionu…, Zlín
Otevřeno do 22:00

Víceúčelová Sportovní hala Euronics poskytuje občanům Zlína komplex služeb souvisejících se sportem a odpočinkem pro volný čas. Prostory haly jsou využívány jako sportovní hala, víceúčelová hala, koncertní sál a výstavní veletržní hala. Součástí zařízení je fitness centrum, masáže, sauna,…

5Kollárovo s.r.o. - GoldStar Reality

2.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Kollárovo nám. 631, Olomouc Bezdlužná

Realitní kancelář poskytující profesionální služby klientům. Mimo jiné i zprostředkování prodeje a pronájmu veškerých nemovitostí. Zajistíme kompletní právní servis, znalecké posudky, energetické štítky, nejvýhodnější financování nemovitosti. Nabízíme přímý výkup nemovitostí. Vyplácíme první část…

6SVP Invest s.r.o. (JUMBOO dětské centrum)

4.3
★★★★★
★★★★★
(47)
Blahoslavova 8, Přerov
Otevřeno do 19:00

V našem dětském centru Jumboo si děti mají možnost hrát v prostoru, který je navržen tak, aby měl pozitivní vliv na jejich vývoj. Rádi se o Vaše ratolesi postaráme, zatímco vy si můžete vychutnat kávu nebo si vyřídit pochůzky. Společně můžete navštívit nejrůznější kurzy nebo naši Osvěžovnu.

7ELSPOL - Gattnar s.r.o. - TWISTER FITNESS club

4.6
★★★★★
★★★★★
(338)
Ahepjukova 3094/12, Ostrava
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Provozujeme fitness centrum blízko centra Ostravy. Nabízíme kardio zonu, trénink s trenérem, nápravu vadného držení těla, a poskytujeme také výživové poradenství. Dále nabízíme solárium, prodej solární kosmetiky a sportovní výživy značky Nutrend®.

8JANKŮ trade s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(172)
U Stadionu 43, Bruntál Bezdlužná

Pronajímáme skladovací prostory a zároveň zajišťujeme veškerý servis v oblasti skladování. Mezi námi nabízené služby dále patří: manipulace vysokozdvižným vozíkem, záznamy o skladovací zásilce, nakládka a vykládka. Dále v Bruntále provozujeme Ferrari Bar a půjčovnu motokár.

9Základní škola a Mateřská škola Hostašovice, příspěvková organizace

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Hostašovice 31, Nový Jičín Bezdlužná

Naše základní škola a mateřská škola v Hoštasovicích nabízí svým žákům rozsáhlé možnosti sportovních i zájmových aktivit.

10Reality Motýl - Ing. Vendula Haltofová

3.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Zábřežská 786/20, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Reality Motýl - Ing. Vendula Haltofová, se sídlem Zábřežská 786/20, 787 01, Šumperk, v okrese Šumperk a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2009. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej montovaných, průmyslových, plechových hal v lokalitě Morava – detailní popis

Výhodou montovaných hal je rychlá a snadná instalace, což šetří čas i peníze. Plechové haly jsou navíc velmi odolné a odolají i náročným povětrnostním podmínkám. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé řešení pro vaše průmyslové potřeby, zvažte nákup montované průmyslové plechové haly v oblasti Morava.