Prodej králíkáren – Morava

Králíkáren je ideálním řešením pro chovatele králíků v oblasti Morava. Tento specializovaný obchod nabízí široký sortiment krmiv, doplňků stravy, klecí a dalšího vybavení pro vaše miláčky.

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1HRADSKÝ - SUNK s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(40)
Komenského 239, Bojkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem vybavení pro chov domácích zvířat, jako jsou slepice, králíci a holubi. Nabízíme vám nášlapná krmítka, napáječky pro drůbež a králíky, krmivo pro drůbež a králíky, krmivo pro holuby a mnoho dalších chovatelských potřeb.

2Drimlová Hana- Driml-napajecky.cz

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Česká u Brna 19, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Máme prodej elektrických ohradníků AKO a Lacme a lanka a dráty i izolátory a tyčky. Prodáváme střihací strojky na ovce a koně a skot a dále napáječky i koryta a žlaby. Dále vyrábíme napáječky a krmítka pro králíky a drůbež a také vyhřívané napaječky pro ovce, koně a skot a také dodáváme líhně a…

3MVDr. Petra Křečková Olmová - veterinární ordinace

4.6
★★★★★
★★★★★
(338)
Jihlavská 719/7, Brno-Bohunice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci. Nabízíme vakcinace psů, koček a drobných savců, odčervení, vyšetření na endo i ekto-parazity. Provádíme hematologické či biochemické vyšetření krve, kožní seškrab, bakteriologické vyšetření, mykologickou kultivaci, biopsii kůže a další vyšetření. Vyšetření…

4Švaříčková Martina

náměstí Míru 29, Židlochovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V našem obchodě s chovatelskými potřebami naleznete veškeré potřeby, krmiva a doplňky pro psy, kočky, fretky, drobné hlodavce, exotické ptactvo, terarijní zvířata, akvaristiku, ale třeba i pro králíky, holuby, drůbež a jiné.

5Kroupa Tomáš - Vaše-Krmivo.cz

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Palackého třída 178…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kamenný a internetový obchod zabývající se prodejem zboží nejen pro psy, kočky a koně (krmiv, chovatelského vybavení, hraček i doplňků stravy) za internetové ceny. 85% sortimentu máme skladem. Možnost rozvozu zboží po Brně a okolí do 5ti km zdarma.

6STATEK Prostějov, s.r.o.1 pobočka

Zpracování a prodej produktů rostlinné a živočišné výroby - odchov a prodej kuřic, krmné směsi pro drůbež a králíky. Pronájem ploch.

7HRADSKÝ MILAN-SUNK

4.5
★★★★★
★★★★★
(30)
Komenského 239, Bojkovice Bezdlužná

HRADSKÝ MILAN-SUNK, se sídlem Komenského 239, 687 71, Bojkovice, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

8Hladká Ludmila

Provozujeme výrobu a prodej kotců pro psy a dřevníky a zahradní wc a také i zahradního nábytku a venkovních boxů pro koně a králíkáren.

9Ing. Petr Skulínek

Chováme drobná hospodářská zvířata, králíky a koně.

10Český svaz chovatelů Základní organizace Kuřim

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Otevřená, Kuřim Bezdlužná

Chov králíků, drůbeže, holubů a exotického ptactva.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej králíkáren v lokalitě Morava – detailní popis

Díky kvalitnímu zboží a profesionálnímu přístupu personálu si můžete být jisti, že vaši králíci budou mít vše, co potřebují pro zdravý a spokojený život. Navštivte králíkáren v oblasti Morava a uvidíte sami, jak se vaši králíci budou cítit lépe než kdy dříve.