Prodej instalačního stykače – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1ELKOV elektro a.s. - elektroinstalační materiál28 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kšírova 701/255, Brno-Horní Heršpice

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel. Nabízíme kompletní sortiment elektromateriálu a osvětlovací techniky - kabely, zásuvky, vypínače, rozváděče, jističe, pojistky, stykače, chrániče, relé, svítidla a světelné zdroje.

2KOMPEL, s.r.o. ,

Provádíme kompenzace účiníku v sítích nízkého a vysokého napětí. Nabízíme inženýrské služby, měření a analýzy. Prodáváme kondenzátory i regulátory.

3ELKOV elektro a.s. (pobočka Kroměříž)28 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Chelčického 1656/1A, Kroměříž
Dnes už má zavřeno

Nabízíme velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel. Prodáváme kompletní sortiment elektromateriálů a osvětlovací techniky včetně kabelů, zásuvek, vypínačů, rozváděčů, jističů, pojistek, stykačů, chráničů, relé, svítidel a světelných zdrojů.

4EMS ELEKTRO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
tř. Tomáše Bati 1766, Otrokovice Bezdlužná

Specializujeme se na elektromateriál a elektropřístroje pro průmysl. Naši dodavatelé jsou Altivar, Weidmuller, Telemecanique, Merlin Gerin, Sarel, Siemens, Omron, Wieland, Pfannenberg, Rittal, Pizza to, APC, Ifm electronics, Sirena a Schneider Electric.

5WATRIO s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní i maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. Nabízíme možnost dodávek na stavbu dle dohody. Prodáváme kabely, vodiče a příslušenství, elektroinstalační krabice, trubky, lišty, kabelové žlaby, domovní spínače, zásuvky a vidlice, průmyslové spínače a zásuvky.

6Janča Stanislav - elektroinstalační materiál a svítidla

4.6
★★★★★
★★★★★
(37)
Štramberská 2878, Ostrava, Vítkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel. Kabely, vodiče, pojistky, skříně, stykače, zásuvky, svítilny, žárovky, startéry, trafa, baterie, topení, termostaty, ventilátory a klimatizace.

7SME ELEKTRO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Husova 3136/25, Břeclav
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. Nabízíme široký sortiment pro montážní firmy, stavby, podnikatele i domácnosti. Přijďte, vyberte nebo objednejte - těšíme se na Vás!

8Šindelár Dušan - elektromateriál

Prlovská 2491, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej elektra a elektroinstalačního materiálu. Prodáváme svítidla, kabely, zdroje, spínače a zásuvky, pojistky a jističe, chrániče, stykače i hromosvod, nářadí a zahradní potřeby, koupelny, bílou a černou techniku.

9TRECO s.r.o.

Naším oborem je maloobchodní i velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu, rozvaděčů, jističů, softstartérů či kabelů a vodičů domovních spínačů. Nabídka relé, ručního a hydraulického nářadí, elektroměrů, stykačů, svítidel a světelných zdrojů, žlabů, vývodek, svorek a zásuvkových skříní.

10Szewieczek Karel- ELSO

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Slezská 152, Orlová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, vodiče, jističe, stykače, proudové chrániče aj.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej instalačního stykače v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prodej instalačního stykače najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.