Prodej horských penzionů – Morava

Prodej horských penzionů v oblasti Morava je skvělou investicí pro ty, kteří hledají klidné a příjemné místo pro odpočinek. Tyto penziony nabízejí úchvatné výhledy na okolní krajinu a jsou ideální pro milovníky přírody.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Mikulovská rozvojová s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Náměstí 158/1, Mikulov Bezdlužná

Zajištění kulturních akcí ve městě. Provozování kina, kinoklubu a Dietrichsteinské hrobky.

2ALVA REAL s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(33)
Štěpánská 311/6, Brno-Trnitá
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Realitní kancelář se zaměřením na reality. Nabízíme prodej, pronájem byty, prodej, pronájem domy, prodej chalupy a chaty.

3Penzion U Duchanů

Penzion U Duchanů, se sídlem Václavovická 791, 739 34, Šenov, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

4ExpoReality s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Lorencova 3791, Zlín Bezdlužná

Realitní činnost se specializací na prodej i pronájem pozemků, komerčních objektů, domů, bytů, chat a chalup. Prodáváme také bytové domy, hotely či penziony. Zajišťujeme správu nemovitostí, odhady či oceňování majetku při dědictví.

5Varmus Pavel - RK CITY

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Sv. Ducha 68/5, Krnov
Otevřeno do 23:59

Realitní kancelář - prodej, koupě, pronájem, výkup a řešení exekuce nemovitostí. V naší nabídce naleznete byty, domy, chaty, chalupy, rodinné domy, penziony, hotely, komerční objekty i prostory, ale i pozemky.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej horských penzionů v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava se nachází mnoho horských penzionů, které jsou k dispozici k prodeji. Tyto penziony jsou vybaveny moderním vybavením a poskytují vysokou úroveň pohodlí pro hosty. Pokud hledáte investici do turistického průmyslu, prodej horských penzionů v oblasti Morava je skvělou volbou.