Prodej elektronických zabezpečovacích systémů, EZS – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1EJM Hovorany, s.r.o.

Hovorany 19, Hovorany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme rozsáhlé služby v oblasti elektroinstalací bytových, průmyslových i komerčních objektů a budov. Poskytujeme komplexní servis při instalaci silnoproudých rozvodů, měření a regulace, hromosvodů, montáží rozvodů STA, domácích telefonů, datových rozvodů, zabezpečovacích systémů, kamerových…

2Ladislav Malík - RATES

Havlíčkova 102/2a, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V současné době poskytujeme fotovoltaické elektrárny na klíč, anténní a satelitní systémy individuální i společné, satelitní systémy pro domácnosti, jachty, nákladní auta, karavany atd., elektronické zabezpečovací a požární systémy (EZS+EPS), kamerové zabezpečovací a monitorovací zařízení (CCTV),…

3Rádek Martin - 4M Elektronické systémy

Otická 39, Opava Bezdlužná

Zaobíráme se prodejem kamerových a bezpečnostních systémů. Dále dodávám požární signalizace, přístupové a docházkové systémy. Mimo jiné i domovní telefony a video telefony.

4Kaňák Tomáš - bezpečnostní systémy

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Gen. Hrušky 1216/23, Ostrava-Mariánské… Bezdlužná

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických drátových i bezdrátových zabezpečovacích systémů (EZS). Nabízíme připojení na pult centralizované ochranky (PCO), kamerové systémy (CCTV), strukturované kabeláže (LAN, WAN), elektronické požární signalizace (EPS).

5Jiří Veselý - Ketkovice

Jiří Veselý, se sídlem Ketkovice 236, 664 91, Ketkovice, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

6Eurosat CS, spol. s r.o.16 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Karásek 2121/11, Brno-Řečkovice Bezdlužná

Velkoobchodní prodej zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů i techniky. Pořádání školení EZS a CCTV.

7MS SECURITY Systems, s.r.o.

Instalace, prodej a servis kamerových systémů včetně zabezpečovacích systémů EZS, požárních systémů EPS, docházkových a přístupových systémů. Výroba a prodej speciálních zabezpečovacích systémů.

8ELIKON, s.r.o.1 pobočka

Zámecké nám. 21/3, Bruntál
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Elektromontáže do 1000V včetně hromosvodů, EZS, EPS, televizní a satelitní rozvody, domácí telefony. Zabýváme se montáží a prodejem garážových vrat a pohonů Hörman. Prodáváme výklopná i sekční vrata, průmyslové systémy a nakládací techniku. Instalujeme centrální vysavače Husky.

9AC/DC Elektro s.r.o.- 365 dnů bezpečí

Českobratrská 1805…, Ostrava, Moravská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej elektronického a požárního zabezpečení. Nabízíme zabezpečovací systémy EZS, GSM alarmy, S-DVR, NVR systémy, analogové a IP kamery, videotelefony, hlásiče požáru.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej elektronických zabezpečovacích systémů, EZS v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prodej elektronických zabezpečovacích systémů, EZS najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.