Prodej chladírenských boxů – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1OK servis Kaplánek, s.r.o.1 pobočka

2.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Dolní novosadská…, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost se specializuje na prodej a servis chladící, mrazící , klimatizační techniky a obchodního vybavení.

2CRYOS s.r.o.

Šumperská 814, Rapotín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti prodeje průmyslového chlazení, mrazírenských a chladírenských boxů či tepelných, mobilních a kazetových čerpadel, podlahového vytápění, klimatizací aj.

3ANDREAS, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Pavlovova 1351/44, Ostrava-Zábřeh
Dnes už má zavřeno

Návrhy, prodej, montáže, opravy, servis a revize chlazení a klimatizace. Zaměřujeme se na vitriny, chlazení vody, mrazící boxy, výrobníky ledu. Nabízíme prodej náhradních dílů pro chladicí techniku a gastro vybavení. Dále vyrábíme na míru těsnění dveří chladniček a nerez nábytku.

4Hanáček Oldřich - Chlazení - klimatizace Hanáček

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Trnava 333, Trnava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme kompletní dodávky a montáž průmyslového chlazení. Dále nabízíme chladící boxy, tepelné čerpadla, chlazení vody, izolace, chladírenské dveře, klimatizace bytů, kanceláří a pracovních prostor. Mimo jiné nabízíme značky DAIKIN, YORK, ACOND a SINCLAIR.

5EFRIG s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Místecká 329/258, Ostrava-Hrabová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme dodávku, montáž a servis klimatizace do domácností, kanceláří a jiných objektů včetně hutních provozů. Zabýváme se přechodem na ekologické chladivo. Dále se věnujeme prodeji chladírenských a mrazírenských boxů.

6Stojčev Milan - METAL

Zabýváme se výrobou a prodejem chladírenských a mrazírenských technologií. V nabídce naleznete chladírenské, mrazírenské dveře a boxy, plechové a hygienické lišty i nerezový nábytek, regály a stoly. Dále provádíme děrování a ohýbání plechů.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej chladírenských boxů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prodej chladírenských boxů najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.