Prodej barevných skel – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1ALIA SYSTEM s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Komárovská 302/2, Brno-Komárov Bezdlužná

Provádíme kompletní dodávku skleněných prvků pro interiéry, včetně projekce. Celoskleněné stěny, dveře otočné, posuvné, zábradlí, podlahy, sprchové kouty a zástěny. Obklady barevnými skly interiérů. Skleněné markýzy. Kování od značek SADEV, HAWA a WSS na sklo.

2Sedláček Jozef1 pobočka

U Rejdiště 3468, Kroměříž
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Veškeré sklenářské práce, řezání skel a zrcadel, výrobu akvárií i terárií. Na zakázku zhotovíme skleněné obklady do kuchyní a koupelen. Prodej protipožárních, bezpečnostních, neprůstřelných a kalených skel. Výroba akvárií a terárií. Pískování skel.

3Pivodová Ilona

Naším oborem je výroba a prodej vitráží, fusing. Vitráž do olova i tiffany technikou z barevného skla a fazet, opravy poškozených vitráží. Osazení do izolačních dvojskel. Výroba lamp a lustrů. Šperky z barevného a spékaného skla, vánoční ozdoby, dárky.

4NAUPO s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(12)
Komenského 7, Nezamyslice Bezdlužná

Nabídka sklenářských služeb. Dále vyrábíme a prodáváme izolační dvojskla, protihlukové bezpečnostní sklo čiré a barevné, neprůstřelné, protipožární, pochozí sklo. Mimo jiné samozřejmostí je poradenská činnost. Opracování skla, prodej baleného skla.

5Hoplíček Martin - Vitrail Servis & VS Glass Products

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
28. října 881, Zábřeh
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Sklenářské práce. Nabízíme prodej barevných skel. Dále zajišťujeme ohýbání skel, spékání skel, aj.

6Pilát Michal - magnetická tapeta1 pobočka

Internetový prodej magnetických tapet, barev, fólií, her, magnetek, tabulí, kreativních stolečků, samolepicích dekorací i zrcadel. Tabule SKETCH PAINT, tabulové barvy, tapety, dekorativní barvy i zrcadlové fólie.

7Trčálek Jiří- Sklo servis Vsetín

Rokytnice 190, Vsetín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Již od roku 1991 Vám nabízíme profesionální sklenářské služby. Nabízíme zasklívání všech druhů oken, rámovaní obrazů a zrcadel, broušení skel a zrcadel. Vyrábíme akvária a terária, kalené a bezpečnostní sklo, žáruvzdorné sklo do krbových dvířek, barevné skla za kuchyňské linky.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej barevných skel v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prodej barevných skel najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.