Prodej balkónových rostlin – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Paráčková Hana

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Drnovice 712, Drnovice

Provozujeme a nabízíme prodej živých i sušených květin a dárkových předmětů a dále provádíme poskytování poradenství. Máme pro Vás připravenou nabídku nejen vždy čerstvých řezaných květin, hrnkových rostlin a dárkového zboží, ale také nejširší sezónní nabídku od balkonových rostlin až po vánoční…

2Kovalčík Petr - Zahradnictví1 pobočka

Zahradnictví s nabídkou pěstování balkonových květin, trvalek a okrasných dřevin včetně výroby sezónních dekorací či výsadbou a údržbou zahrad. Dále realizujeme skalky, jezírka i zídky a vysazujeme stromy a keře. Zajišťujeme dekorace firemních prostor, hotelů, restaurací a firemních i soukromých…

3Zemědělské družstvo Jeseník

Šumperská 118, Jeseník, Bukovice
Otevřeno do 11:30
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem okrasných dřevin, především vřesovištních a jehličnatých, dále balkonových rostlin, trvalek, opadavých keřů či ovocných stromů.

4Kontárová Anna - zahradnictví

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Příční 563, Ždánice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej trvalek, skalniček, letniček, okrasných trav, ovocných keřů, pokojových rostlin, zeleninových přísad, bylin, balkonových květin, semen,substrátů, mulčovacích kůr,keramzitu, hnojiv, postřiků, zahradního nářadí a potřeb, doplňků do zahrady, květináčů,truhlíků, svíček, textilií, folií,…

5Božková Helena

Pěstování balkonových rostlin a okrasných dřevin. Provozování zahradního centra. Navrhování, zakládání a údržba zahrad.

6Batůšek Jiří - Trvalky Batůšek

Kudlovice 327, Kudlovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme pěstování trvalek, okrasných trav a kapradin či letniček, balkónových rostlin a macešek. Velkoobchodní prodej.

7Miroslav Nedělník

Pěstování a prodej zeleniny, ovoce i květin. Nabídka balkonových rostlin, okrasných dřevin, trvalek, letniček, sadeb a doplňkového sortimentu.

8Klos Libor

Sedlnice 490, Sedlnice
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Ing. Břetislav Klos se zabývá pěstováním balkonových rostlin, letniček, hrnkových chryzantém, macešek, petrklíčů a bylinek. Realizuje též velkoobchodní prodej a výsadby zahrad.

9Nedělník Miroslav

Provozujeme zahradnictví se zaměření na pěstování a prodej zeleniny, ovoce i květin. Nabídka balkonových rostlin, okrasných dřevin, trvalek, letniček, sadeb a doplňkového sortimentu. Prodáváme košťáloviny, plodovou, cibulovou i kořenovou zeleninu, saláty, brambory a další.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej balkónových rostlin v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prodej balkónových rostlin najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.