Prenatální péče o těhotné – Morava

Prenatální péče je důležitou součástí zdravého těhotenství. Těhotné ženy by měly pravidelně navštěvovat svého gynekologa a dodržovat doporučené postupy a zásady pro zajištění zdraví matky i dítěte.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1EUC Laboratoře CGB a.s.1 pobočka

Provozujeme akreditované EUC Laboratoře CGB zaměřené na diagnostickou činnost v oborech patologie, molekulární patologie, cytogenetiky a molekulární genetiky. Pacientům nabízíme vyšetření na přítomnost dědičných onemocnění, cytologická vyšetření vyšetření plodové vody, vyšetření HPV infekce…

2Gynekologie - MUDr. Gabriela Střítezská

5.0
★★★★★
★★★★★
(31)
Nádražní 2512/71, Šternberk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Gynekologická ordinace poskytuje diagnostiku a léčbu gynekologických onemocnění. Zaměřujeme se na gynekologickou prevenci, poradnu pro těhotné, vedení fyziologického i rizikového těhotenství, léčbu neplodnosti, ultrazvuková vyšetření, antikoncepční poradnu a poradnu pro ženy v klimakteriu.

3PREDIKO, s.r.o.

Lešetín I 6966, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Centrum prenatální diagnostiky a genetiky je pracovištěm poskytujícím specializovanou zdravotní péči těhotným ženám. Dále i dysfertilním párům a dalším pacientům. Provádíme i screening vrozených vývojových vad, 2D, 3D/4D ultrazvuk a jiná vyšetření.

4FETMED s.r.o. (Olomouc)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(26)
Horní Lán 1200/13, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Centrum fetální medicíny a genetiky. Máme další ordinaci Fetmed v Ostravě.

5PEDIATR OL s.r.o. - Dětská kardiologie2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(18)
Slovenská 538/3, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

DĚTSKÁ KARDILOGICKÁ ORDINACE - diagnostika a léčba dětí se srdečním onemocněním do 19ti let, ultrazvuk, 24hodinová monitorace EKG a 24hodinová monitorace tlaku, prenatální vyšetření srdce plodu.

6FETMED s.r.o. (Ostrava)1 pobočka

Dr. Martínka 1491/7, Ostrava - Hrabůvka
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Centrum fetální medicíny a genetiky. Máme další ordinaci Fetmed v Olomouci.

7SANATORIUM Helios, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(164)
Štefánikova 81/12, Brno-Ponava Bezdlužná

Sanatorium Helios je centrum komplexní gynekologické péče se zaměřením na diagnostiku a léčbu neplodnosti.

8DUGY s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(51)
Vránova 1500/172, Brno-Řečkovice Bezdlužná

Zajišťujeme preventivní,diagnostická a léčebná péče v oborech, léčbu gynekologických onemocnění, ultrazvukovou diagnostiku, poradenskou službu při výběru kontracepce, zavádění nitroděložních tělísek všech typů, konzultační a poradenská služba o operační léčbě, péče o ženy trpící nechtěným únikem…

9Centrum prenatální diagnostiky, s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(159)
Veveří 476/39, Veveří Bezdlužná

Moderní ultrazvuková, gynekologická a genetická ambulance poskytujeme vyšetření nejmodernějšími ultrazvukovými přístroji nejvyšší kategorie, komplexní prenatální péči na jednom místě, komplexní péče o těhotné a to všechno v příjemném prostředí ve středu města. Zkušenosti za dobu působení více jak…

10PREDIKO Gyn s.r.o.

Komplexní gynekologická péče ambulantního typu, antikoncepční poradenství, komplexní preventivní program v gynekologické praxi, sledování průběhu těhotenství s přesahem do vysoce odborné prenatální péče.


Firmy v dalších lokalitách


Prenatální péče o těhotné v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava jsou k dispozici kvalitní zdravotnická zařízení, která poskytují prenatální péči na vysoké úrovni.

1. Pravidelné návštěvy u gynekologa
Těhotné ženy by měly navštěvovat svého gynekologa pravidelně, aby bylo možné sledovat vývoj plodu a zdraví matky. v oblasti Morava jsou k dispozici kvalitní gynekologické ordinace, které poskytují prenatální péči na vysoké úrovni.

2. Zdravá strava a životní styl
Těhotné ženy by měly dodržovat zdravou stravu a životní styl, aby zajistily zdravý vývoj plodu a minimalizovaly riziko komplikací během těhotenství. v oblasti Morava jsou k dispozici kvalitní potravinové řetězce a fitness centra, které mohou pomoci těhotným ženám s dodržováním zdravého životního stylu.

3. Příprava na porod
Těhotné ženy by měly být připraveny na porod a měly by mít plán porodu. v oblasti Morava jsou k dispozici kvalitní porodnice, které poskytují prenatální kurzy a poradenské služby pro těhotné ženy.

4. Očkování
Těhotné ženy by měly být očkovány proti některým infekcím, které mohou být nebezpečné pro plod. v oblasti Morava jsou k dispozici kvalitní očkovací centra, která poskytují očkování pro těhotné ženy.

5. Sledování rizikových faktorů
Těhotné ženy by měly být sledovány na rizikové faktory, jako jsou vysoký krevní tlak, cukrovka nebo infekce. v oblasti Morava jsou k dispozici kvalitní zdravotnická zařízení, která poskytují diagnostiku a léčbu těchto rizikových faktorů.

Celkově lze říci, že prenatální péče je klíčová pro zdravé těhotenství a zdraví matky i dítěte. v oblasti Morava jsou k dispozici kvalitní zdravotnická zařízení, která poskytují prenatální péči na vysoké úrovni a pomáhají těhotným ženám s dodržováním zásad zdravého těhotenství.