Překlady vysokoškolských diplomů – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Surman s.r.o. - Překladatelské služby1 pobočka

Specializujeme se na právní, úřední a ekonomické překlady z / do německého jazyka. Tyto překlady jsou překládány přímo právníky, popř. jimi revidovány. Kromě těchto oborů zajišťujeme i překlady obecného, neodborného charakteru i překlady technické (IT, elektrotechnika, návody, stavebnictví,…

2BUDÍNOVÁ MIROSLAVA - PŘEKLADATEL NĚMECKÉHO JAZYKA

Překlady z/do německého jazyka, soudní tlumočník zajišťuji pro klienty překlad tlumočnickou doložkou s úředním razítkem. Překlady matričních dokumentů s kulatým razítkem - rodné listy, oddací listy, vysvědčení, diplomy, výpisy z rejstříků, rozsudky, rozvody, plné moci, potvrzení, obchodní smlouvy,…

3Bokůvka Petr, Mgr.

U Leskavy 738, Brno Bezdlužná

Nabízím překlady, tlumočení i dabing z a do anglického jazyka, korektury textů, reklamní texty a tiskové zprávy v AJ, korektury diplomových prací.

4STRUHÁR JAN - CERTIF překlady

Překlady z a do anglického jazyka, jazykové korektury a soudně ověřené překlady. Specializujeme se na právní, ekonomickou a obchodní oblast. Překládáme smlouvy, notářské zápisy, rozsudky, certifikáty, diplomy, výroční zprávy, posudky a další. Zaměřujeme se také na oblast EU.

5Pajerová Milada - překlady

Nabízíme kvalitní překlad čínštiny a angličtiny z i do češtiny. A to v těchto oborech: obchodní, technika, elektro, biblická angličtina, životopisy a diplomové práce. Mimo i vysokoškolské vzdělání v obou jazycích - čínský i anglický.

6Popelková Aneta

Překlady angličtiny do češtiny a naopak, obecné i odborné texty, bakalářské a diplomové práce, životopisy, webové stránky, návody, prezentace či smlouvy. Dále i výuka anglického jazyka, firemní, individuální, doučování, příprava na zkoušky, k maturitě a na VŠ. Prostějov a okolí.

7Horák František- Překladatelské služby

Nabídka překladů odborných textů, manuálů, webových stránek i diplomových prací z a do anglického jazyka.

8Barták Jiří, Ing. - Bakalářskékorektury.cz

3.6
★★★★★
★★★★★
(17)
Hvězdová 306, Brno-sever –… Bezdlužná

Korektury pro bakalářské práce i pro diplomové, disertační, seminární a absolventské práce, ať po jazykové či stylistické stránce. Provádíme korekturu pravopisu v textu bakalářské nebo diplomové práce, překlad abstraktu, tvorbu textu pro copywriting.

9MINAŘÍKOVÁ EVA, Mgr.

Překlady z/do angličtiny. Provádím překlady dokladů vyžadujících soudní ověření - osobních dokladů, právních dokumentů, soudních rozhodnutí, obchodních smluv, lékařských zpráv. Přijímám i zakázky překladu odborného textu.

10Mgr. Patrik Krätschmer

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Werichova 655, Olomouc Bezdlužná

Expresní, odborné a přesné překlady, korektura překladů, diplomových i bakalářských prací. Profesionální překlady, tlumočení a lektorství - německý jazyk, němčina.


Firmy v dalších lokalitách


Překlady vysokoškolských diplomů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Překlady vysokoškolských diplomů najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.