Překlady textů z/do latiny – Morava

Oblast Morava je místem, kde mnoho lidí hledá kvalitní překlady textů z/do latiny. A právě na to se specializuje tým zkušených překladatelů, kteří nabízejí profesionální překlady textů z/do latiny v rychlém termínu a za přijatelné ceny.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1ABACK linguistic consulting spol.s r.o.

Provádíme překlady a tlumočení do více než 30 jazyků. Jedná se o překlady němčiny, angličtiny, ruštiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, ukrajinštiny, polštiny, japonštiny, čínštiny, finštiny, maďarštiny, portugalštiny, řečtiny, turečtiny, vietnamštiny, bulharštiny, rumunštiny, chorvatštiny,…

2Malásková Jana, Mgr. - odborné kurzy a překladatelské služby2 pobočky

Poskytujeme odborné kurzy pro pracovníky v sociálních službách, domovech důchodců a ústavech sociální péče či rekvalifikační kurzy a jednodenní semináře. Dále zajišťujeme rekvalifikační kurzy pro personalisty, účetní i asistenty. Nabízíme přepisy písemností psaných především kurentem a švabachem do…

3Lubalová Iva, Mgr.

Renčova 1939, Brno Bezdlužná

Nabídka výuky německého jazyka a latiny, překladů i tlumočení z a do německého jazyka i průvodcovských služeb.

4Melania Ewa Kijowska

Podolí 277, Podolí Bezdlužná

Nabízím překladatelské služby z i do anglického a polského jazyka včetně překladů odborných textů či korektur. Dále poskytuji překlady z polštiny do němčiny, polštiny do němčiny, a taky z latiny do polštiny, němčiny a do češtiny. Nabízím kurzy pro firmy.


Firmy v dalších lokalitách


Překlady textů z/do latiny v lokalitě Morava – detailní popis

Díky jejich dlouholeté praxi a odborným znalostem jsou schopni přeložit jakýkoliv text, ať už se jedná o historické dokumenty, vědecké práce nebo literární díla. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro překlady textů z/do latiny v oblasti Morava, neváhejte kontaktovat tento tým překladatelů.