Překlady textů z/do češtiny – Morava

Překlady textů z/do češtiny jsou v oblasti Morava velmi žádané. Kvalitní překladatelé zajišťují překlady různých typů textů, jako jsou například obchodní dokumenty, technické manuály, webové stránky a mnoho dalšího.

1–10 firem z 337 nalezených Filtry

1Mgr. Novotná Jolana1 pobočka

Překlady z anglického jazyka do českého, z českého jazyka do anglického, korektury.

2Jazyková škola MUNDO s.r.o.

Merhautova 1024/155, Brno-Černá Pole
Otevřeno od 13:30
Bezdlužná

Nabízíme skupinovou a individuální výuku více než 8 cizích jazyků: španělštiny, angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny, italštiny, čínštiny, hebrejštiny a češtiny pro cizince. Zajišťujeme letní intenzivní kurzy, konverzační kurz po telefonu, jazykové výpravy do zahraničí, překladatelské a…

3EBA LANGUAGE services s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Herbenova 453, Hustopeče Bezdlužná

Nabízím výuky anglického, německého, francouzského, španělského a ruského jazyka pro veřejnost i firmy. Mezi nabídku jazyků patří kurzy pro seniory i děti, také individuální kurzy a přípravné kurzy k maturitní zkoušce nebo na mezinárodní zkoušky.

4BOKS s.r.o.

Česká 76, Česká Bezdlužná

Nabízíme tlumočení a překladatelské služby. Pronajímáme digitální techniku pro tlumočení a překládání, ozvučení sálů i venkovních prostranství.

5Jazyková škola Skřivánek15 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(22)
Žerotínova 727/2, Vyškov-Předměstí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Skřivánek s.r.o. působí na českém trhu kontinuálně od roku 1994. Již 20 let sbíráme zkušenosti, díky nimž jsme pro vás schopni zajistit nadstandartní jazykové služby. Skřivánek poskytuje písemné odborné překlady, tlumočení a jazykovou výuku. Využívá nejnovější technologie z oblasti CAT nástrojů,…

6A SCHOOL s.r.o.

Jsme vzdělávací agenturou, která spolupracuje s více jak 50 lektory z různých oblastí. Jsme specialisti nejen na jazykové kurzy, ale i na odborná školení zaměstnanců a firem.

7Ing. Stanev Lubomír

Labská 251/17, Brno Bezdlužná

Nabízíme tlumočení z bulharštiny do češtiny.

8Překladatelství, soudní tlumočnictví - němčina1 pobočka

Jiráskova 837, Slavkov u Brna
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízím překladatelské a tlumočnické služby se specializací na anglický a německý jazyk. Více informací na telefonické dohodě. Dělám překlady z češtiny do NJ a AJ i naopak.

9Kateřina Ćeman

Provádíme překlady z a do německého, anglického i srbského jazyka. Nabízíme tlumočnické služby. Nabízíme au-pair zájezdy do německy mluvících zemí, jazykové a profesní vzdělávání. Výstavba bytových a nebytových budov.

10Černíková Iveta

Nabízím tlumočnické a překladatelské služby z italského do českého jazyka a z českého do italského jazyka.


Firmy v dalších lokalitách


Překlady textů z/do češtiny v lokalitě Morava – detailní popis

Díky svému vynikajícímu jazykovému a kulturnímu povědomí jsou schopni přeložit texty s vysokou přesností a zachováním významu. Překlady textů z/do češtiny jsou v oblasti Morava poskytovány profesionálními překladateli, kteří jsou schopni pracovat s různými jazykovými kombinacemi. Díky nim mohou firmy a jednotlivci v oblasti Morava snadno komunikovat s lidmi z celého světa.