Překlady textů z/do bulharštiny – Morava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1ABACK linguistic consulting spol.s r.o.

Provádíme překlady a tlumočení do více než 30 jazyků. Jedná se o překlady němčiny, angličtiny, ruštiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, ukrajinštiny, polštiny, japonštiny, čínštiny, finštiny, maďarštiny, portugalštiny, řečtiny, turečtiny, vietnamštiny, bulharštiny, rumunštiny, chorvatštiny,…

2CHICORY s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Skřivanova 9, Brno-Ponava
Dnes už má zavřeno

Zajistíme Vám kompletní překladatelský i tlumočnický servis. Provádíme překlady odborné i soudní. Nabízíme kompletní grafické zpracování dokumentů, korektury, lokalizace a dabing. Překládáme tyto jazyky - angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština, portugalština, polština, ruština,…

3Ing. Stanev Lubomír

Labská 251/17, Brno Bezdlužná

Nabízíme tlumočení z bulharštiny do češtiny.

4RADEVOVÁ JINDŘIŠKA- překlady

Nabídka služeb překladatele, tlumočníka a soudního znalce se specializací na italštinu, francouzštinu, němčinu a bulharštinu.

5RAEV IVAN, PhDr.

U Leskavy 729, Brno Bezdlužná

Nabízíme soudní překlady, ověřování a tlumočení v bulharském a ruském jazyce.

6Cimala Aleš1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Veletiny 74, Veletiny Bezdlužná

Zajišťuji překladatelské služby z a do angličtiny, němčiny, francouzštiny a bulharštiny, řečtiny, makedonštiny, ukrajinštiny i polštiny, slovenštiny, maďarštiny, afrikánštiny a češtiny. Dále poskytuji jazykové poradenství a služby či vyučuji češtinu pro cizince.


Firmy v dalších lokalitách


Překlady textů z/do bulharštiny v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Překlady textů z/do bulharštiny najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.