Překlady firemních prezentací – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1BOKS s.r.o.

Česká 76, Česká Bezdlužná

Nabízíme tlumočení a překladatelské služby. Pronajímáme digitální techniku pro tlumočení a překládání, ozvučení sálů i venkovních prostranství.

2Ing. Kateřina Podlasová - němčina

Firma poskytuje tlumočení a překlady německého jazyka - tlumočení obchodních jednání, školení, prezentací, při zakládání firem, při styku s úřady, překlady smluv, korespondence, návodů, katalogů, úřední překlady listin a dokumentů.

3Malásková Jana, Mgr. - odborné kurzy a překladatelské služby2 pobočky

Poskytujeme odborné kurzy pro pracovníky v sociálních službách, domovech důchodců a ústavech sociální péče či rekvalifikační kurzy a jednodenní semináře. Dále zajišťujeme rekvalifikační kurzy pro personalisty, účetní i asistenty. Nabízíme přepisy písemností psaných především kurentem a švabachem do…

4Brehmer Günter

Překlady a tlumočení do němčiny a soudního ověření. Dále se zaměřuji na obchodní překlady jako příručky jakosti, audity i korespondence, návody k obsluze či bezpečnostní listy a další. Nabízíme tlumočení obchodních jednání, školení i prezentací.

5Popelková Aneta

Překlady angličtiny do češtiny a naopak, obecné i odborné texty, bakalářské a diplomové práce, životopisy, webové stránky, návody, prezentace či smlouvy. Dále i výuka anglického jazyka, firemní, individuální, doučování, příprava na zkoušky, k maturitě a na VŠ. Prostějov a okolí.

6Česko-polská obchodní komora

Janáčkova 1426/10, Ostrava, Moravská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše obchodní komora poskytuje informace o možných obchodních partnerech v obou zemích a o základních podmínkách vzájemných obchodních styků. Zajišťujeme překlady a tlumočení v polském jazyce. Nabízíme možnost prezentace v rámci výstavní plochy Česko-polské obchodní komory.

7PLUS DESIGN & MARKETING s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lužická 1237/29, Nový Jičín Bezdlužná

Marketingová agentura tvořící webové prezentace, e-shopy a aplikace. Zabýváme se také správu a aktualizaci obsahu webu, úpravu textů, realizací tiskovin a veletržních expozic. Překládáme webové prezentace, tiskové zprávy či katalogy. Vypracováváme analýzy.


Firmy v dalších lokalitách


Překlady firemních prezentací v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Překlady firemních prezentací najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.